Autor Zpráva
Jurka
Profil *
Prosím o radu.
Když chci uložit - webovou stránku do počítače - třeba www.bartsport.cz, mám W 98,
tak se mi to začne ukládat a pak se to zastaví - a napíše mi to do obrazovky - stránky-
chyba při ukládání stránky- danou webovou stránku nelze uložit do vybraného umístění.
Jak se to dá nastavit, aby mi to šlo.

Dále prosím o radu, když se na Seznamu přihlašuji do své schránky, tak mi to napíše pod moje přihl. jméno i 5 dalších překlepů, jak se dají ty překlepy vymazat, často do nich při rychlém přihlášení kliknu.
Napíšu třeba méno S až tam mám nejen srpávné přihl.jméno ,ale i překlepy , které jsem dříve zadal.
To samé řeším když si ze Seznamu přeposílám emaily do boxu, ťuknu svůj email první písmeno v počítači -první písmeno a hned tam pod tím mám další překlepy.

To bych také potřeboval vymazat- ty překlepy.

Díky za Vás čas a rady.
Jurka
Lamicz
Profil
Ad 1) - napadlo mne, jestli nemas plny HDD, takze nema kam ulozit cache.
MirekL
Profil
Ad 2) nepíšeš co máš za prohlížeč, ale v nastavení prohlížeče hledej něco jako vymazat formulářová pole, popř. cookies, atd.
Jurka
Profil *
Mám prohlížeč Internet Explorer.
Takže jak mám vymazat cookies?
S tím hardiskem to prověřím.


To bych také potřeboval vymazat- ty překlepy.



Díky.
Měsíček
Profil
Klikneš na ikonku IE pravým tlačítkem dáš vlastnosti a tam dáš vymazat cookie co je na tom tak těžkého?
Mistr
Profil
Měsíček
Klikneš na ikonku IE pravým tlačítkem dáš vlastnosti a tam dáš vymazat cookie
To by mne zajímalo, o kterém MSIE to píšeš...

co je na tom tak těžkého?
Asi to, že kolega Jurka je začítečník. A nebo to, že to tam nemůže najít (podobně jako já teď, když jsem si chtěl rozšířit obzory s novým způsobem vymazávání cookie).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0