Autor Zpráva
manas
Profil
Ahoj,
jsem uplny zacatecnik v Linuxu, testuju a zkousim.
Mam Linux SUSE 10.2, na nem Apache server 2.2.0, PHP, MySQL. Tohle vse instalovano pomoci tutorialu zde: http://howtoforge.org/perfect_setup_opensuse_10.2

Vse mne funguje jak ma (tedy skoro, az na muj problem), zprovoznil jsem Virtual hosts, weby bezi, bezi PHPMyAdmin atd. Ovsem po nahrani a konfiguraci webu WordPress, ktery az na chybku co popisuju, bezi take OK.
Ve WordPRessu kdyz se pokusim zadat novou kategorii, tak se nezdari. Dozvedel jsem se ze to bude nefinkcni ajaxovy system daneho webu WP. Zkusil jsem tedy vypnout v prohlizeci Java Script a vse bezi najednou v pohode. Takze podle mne bude nekde nejaka chybicka V Apache a jeho spolupraci s JS.
Takze, nemate nekdo poneti jak je to na Linuxu a Apache Serveru s Java Scriptem?
Momentalne nemuzu zpristupnit dany web, pro nejakou ukazku ci zkouknuti, bezi na vnitrni siti a nelze to ted zpristupnit z venku. Ale muzu poslat klidne conf soubory a podobne.

Diky vsem za rady

Martin
Smajchl
Profil *
Zkusil se zeptat na abclinuxu ja nevim jak funguje ajax takze neporadim. Vim akorat ze na javascript nepotrebujes na serveru nic, ten bezi u klienta.
manas
Profil
Aha, tak to me nenapadlo, ale kdyz ho vypnu (JS) v prohlizeci tak se vse provede a bezi jak ma.....no zkusim hodit dotaz jak pises...diky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0