Autor Zpráva
Gizmof
Profil *
Na stránke Tricko sa mi dole občas ukazuje posuvník pričom by sa nemal. Mám pocit že to je spôsobené tím ekeftom sneženia ale neviem to praviť. čo tam mám spraviť?
Miloš
Profil
Vzhledem k tomu, že se velikost posuvníku mění (pulsuje), jednoznačně usuzuji na sněžení.
Mimochodem – pokud se na stránce něco zvytečně hýbe, rozptyluje mě to, obtěžuje mě to a vadí mi to.
Pokud mi stránka stojí i přes tento hnusoefekt za čtení, hnusoefekt zablokuji. Jinak „zablokuji celou stránku“ – odejdu a už se nevrátím.
vertigo4
Profil
Ano, protože kromě tupého zírání do vloček, nemá pro mě tato stránka žádný význam, protože nejde odpoutat pozornost od vloček
Gizmof
Profil *
Tak hnus efekt som dal preč.. ale môžte mi teda poradiť niečo čo sa hodí k vianociam okrem toho pozadia čo tam mám?
Gizmof
Profil *
A ešt jeden nedostatok.. a blbý.. skúste dať myš pri Toplist hne´d pod Google add.. je tam miesto kde je tiež link preto mením iba textové odkazy.. napísali by ste mi dado na 227-124-590 na úpravu?
Manq
Profil
Gizmof
čo sa hodí k vianociam
Kašli na to.

A ešt jeden nedostatok..
Někde v CSSku asi budeš mít nějaký děděný hover.
Gizmof
Profil *
A mohli by ste mi pls napísať na icq 227-124-590 a nejak to opraviť? Ja som sa to pokúšal vyriešiť ale s CSS som začal iba prednedávnom takže do toho moc nevidím :-(.
Skratch
Profil
psát ti nebudu ale je to tím že pro celý levý rám nastavený pro hover background color a protože ten toplist je také odkat dělá se ti to i u něj... můžeš to vyřešit tak že nebudeš nastavovat ten hover pro celý levý blok, ale uděláš si speciální class na to pozadí kde se ti to bude zabarvovat a pak to přidat ke každému odkazu v menu ale ne u toplistu... takže #nav a:hover {background: #F5F5F5;} vymažeš
jinak sem ti napsal na stránku ještě nějaký komentář ale je to jen můj názor...
Bubák
Profil
uděláš si speciální class na to pozadí
Proč další class? Stačí využít kontextu:
#nav ul a:hover
Gizmof
Profil *
Tak si ten toplist deletnem a bude.. a ten obrázok.. ktorý sa tam nehodí? Ten nad hlavným textom alebo nad menu? Niečo na Vianoce si tam chcem nehať.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0