Autor Zpráva
obin
Profil *
Začal jsem dělat web školy a stojím před rozhodnutím, jaký vzhled stránek zvolit. Nechci úplne obyčejný web. Rád bych, aby měly některé elementy kulaté rohy, aby čáry měly stín, ... Zase na druhou stranu, web nemusí oplývat grafikou, nebo co hůř - přetékat grafikou.
Co doporučujete:

- udělat pořádný CSS layout a použitím několika málo divů. Snažit se odstylovat některé elementy
- navrhnout si design ve Photoshopu, rozřezat a poskládat
- nakombinovat 1. a 2. možnost
- něco úplně jiného
Railbot
Profil
Asi to úplně dobře nechápu, protože CSS layout a návrh design v čemkoli se nevylučují, ba jako kroky výroby jdou prakticky po sobě (obráceně než je uvedeno).
Tomáš Hanus
Profil
navrhnout si design ve Photoshopu, rozřezat a poskládat a
udělat pořádný CSS layout a použitím několika málo divů. Snažit se odstylovat některé elementy
Asi takto.
obin_
Profil
jde mi o tohle. Vytvořil jsem nějakej slepenec bez použití obrázků - jen CSS, barvy, čáry. Ale nevypadá to hezky. Přidat tam klikatelný obrázky z Photoshopu třeba jako tlačítka, není problém. Ale ja se dostal přímo k tomu, vytvořit celý návrh ve PhSh a v ImageReady to rozřezat. Pak poskládat dokupy. A ted řeším, jeslti:
- mám zůstat jen u CSS a snažit se to vylepšit
- nebo přidat nějaké obrázky
- nebo navrhnout celý design v grafice a rozřezat (to sice umim, ale už to neumim správně na stránku poskládat)
Tomáš Hanus
Profil
obin_
To záleží, co chceš udělat. Pomocí CSS, když ho ovládáš, jde udělat pěkný web. Ale na grafiku jakou takovou musíš použít PS. O přidání obrázků atd moc nejde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0