Autor Zpráva
Bobek
Profil
Ahoj. RAd bych se tu s vama poradil o me strance .Ted jsem narazil na problem ,ze mam vyhledavac na strance ,ale bohuzel jen na okrasu.:) Nevyhledava vubec nic. Dekuji za jakekoliv reakce.
Kapo
Profil *
ja na svojom webe mam vyhladavac z googlu a ide, trochu sice pokrivkava, tj. info co hladas sa tam objavi az po troch dnoch, az tyzden, no ale staci to a ty mas aky vyhladavac?
Mistr
Profil
Bobek
Možná by nebylo špatné zde uvést adresu té chybující stránky. Krom toho rámcový popis vyhledávání ve stránce najdeš na specializované stránce.
Bobek
Profil
Dekuju za radu. Me jde o to ,aby vyhledavac prohledaval pouze moji stranku.Pr.: napisu do vyhledavace "kontakt" a vyhodi me to stranku kde je kontakt.
Mistr
Profil
Bobek
Prostuduj si stránku, kterou jsem Ti odkázal.
Bobek
Profil
Ted tam mam toto:

<!-- Search form -->
<div class="searchform">
<form action="#" method="get" class="form">
<fieldset>
<input value=" Hledat..." name="field" class="field" />
<input type="submit" value="Go!" name="button" class="button" />
</fieldset>
</form>
</div>
Bobek
Profil
Prostuduj si stránku, kterou jsem Ti odkázal.


Jo jo dekuju uz na to koukam.
Mistr
Profil
Bobek
Základní chyba patrná již na první pohled:
<form action="#" method="get" class="form">

Není uvedeno, co se má dít. Tam musí být odkaz na nějakou stránku či soubor se skriptem apod.
Bobek
Profil
Bobek
Základní chyba patrná již na první pohled:

<form action="#" method="get" class="form">


Není uvedeno, co se má dít. Tam musí být odkaz na nějakou stránku či soubor se skriptem apod.



Dik moc uz to aspon neco hleda. Ted jeste kdyz tamdam index.html hleda topouze tam.Pokud tam dam kontakt.html tak to vyhleda kontakt ale toje vse. Jak zaridit aby to hledalo vsude na mem webu?
Mistr
Profil
Bobek
Jak zaridit aby to hledalo vsude na mem webu?
Yuhů o tom píše na mnou již dříve odkazované stránce.

Krom toho by nebylo na škodu uvést adresu Tvé stránky. Ostatně, o to jsem Tě již také žádal.
Bobek
Profil
Zatim to nechci poustet na verejnost jeste nejsou hotove :)
Bobek
Profil
Pokud mi das ICQ poslal bych ti je na kritiku :)
Mistr
Profil
Bobek
Pokud mi das ICQ poslal bych ti je na kritiku :)
ICQ mám v profilu. Na druhou stranu hodnocení Ti budu psát sem na diskuzi. Nebudu Ti to posílat po ICQ.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0