Autor Zpráva
Bobek
Profil
Ahoj. Rad bych, kdyby me tu nekdo diskretne poradil a konzultoval semnou web.

Jde mi zejmena o potize s vysouvacim menu. V nekterych prohlizecich dela to, ze se nevysouva smerem dolu, ale polozky se radi dostrany vedle sebe.

Dale mam na webu vyhledavac, ale nedari se me ani po precteni ruznych stranek s touto temanikou rozchodi jeho funkcnost.

A jako posledni, bych se rad poradil jak aditovat WEB, aby se v pripade potreby dalo dopisovat do vsech casti webu najedniu a ne to vsude pracne upravovat. Pr.: kdyz zmeni text v indexu, tak aby se zmenil i v ostatnich castech treba v kontaktach nebo jinde.

Rad bych to resil mezi dvouma "ocima" jelikoz nechci vypoustet web v tomto stadiu.
Za jakouliv pomoc ci reakci budu velice vdecny.

Tomas
Manq
Profil
Jde mi zejmena o potize s vysouvacim menu. V nekterych prohlizecich dela to, ze se nevysouva smerem dolu, ale polozky se radi dostrany vedle sebe.
K vyřešení tohoto problému budeme asi potřebovat kus kódu.

Dale mam na webu vyhledavac, ale nedari se me ani po precteni ruznych stranek s touto temanikou rozchodi jeho funkcnost.
Bližší informace by jsi poskytnout nemohl?

A jako posledni, bych se rad poradil jak aditovat WEB, aby se v pripade potreby dalo dopisovat do vsech casti webu najedniu a ne to vsude pracne upravovat. Pr.: kdyz zmeni text v indexu, tak aby se zmenil i v ostatnich castech treba v kontaktach nebo jinde.
Doufám, že myslíš měnit stejný text na různých stránkách. Jestli ano, vyhledej si něco o PHP funkci include.
Bobek
Profil
Manq

Dekuji ti za reakci napsal jsem ti emailik. Jinak myslim ten stejny text. Vice informaci ti take poslu mailem :)
Bobek
Profil
Byl bych rad kdyby mi tu poradil i nekdo dalsi. Bohuzel Manq je vytizen ale i tak mu dekuju za jeho cas.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0