« 1 2
Autor Zpráva
Filuos
Profil *
Asi takhle mam menu a v menu Sponzoži já kliknu na to sponzoři a nic se nestane...(protože mě nikam nevede odkaz ) a já nevim jakej mam dát odkaz aby mě to hodilo na www.sokoldohalice/sponzoři.ic.cz cgápoeš?
Rodrigo
Profil
Ještě jednou ti to vysvětlím, jinak budeš muset hledat další věci na internetu :-) Funguje to přibližně takhle :

Obyčejný text na který se dá kliknout .. to kde se stránka přesměruje po kliku určuje její href tz ..., že pokud dám href jako seznam (href="Http://www.seznam.cz/") tak mě přesměruje na seznam.

Kód :

Zde je na mě <a href="kontakt.html">Kontakt</a> a tento odkaz tě přesměruje na google a proto klikni <a href="Http://www.google.cz">zde</a>.

Výsledek :

Zde je na mě Kontakt a tento odkaz tě přesměruje na google a proto klikni zde .
Filous
Profil *
:-(..já vim jak tam vložit odkaz na cizí stránku , ale já potřebuju odkaz na "vlastní" stránku ... mam položky v menu například "Novinky" a chci aby když na ni kliknu tak se mi objevila moje stránka sokoldohalice/novinky.ic.cz a tam ty novinky. Chápete?
Railbot
Profil
Filous
Pokud máš tu stránku na stejném místě (složce) jako index, tak odkaz bude potom vypadat takto.

<a href="/novinky.html">text odkazu</a>

Třeba.

Navíc používáš pro své příklady špatný tvar adres jsem si všiml.

neco.ic.cz je základ, další stránky budou například neco.ic.cz/novinky.html
Rodrigo
Profil
Filous: to je naprosto to samé ;) jen změníš cestu .. jinak zkus se podívat jak to mají řešené jiné weby, možná se ti z toho bude učit lépe.
Filous
Profil *
to je naprosto to samé ;) jen změníš cestu pls ukaž mi jak změnit cestu ..mam položku v menu třeba "kontakt" a názevstránky je sokoldohalice.ic.cz to jako cesta bude dokoldohalice/kontak.ic.cz? a po zadání tehle cesty my to bude fungovat ? musim taky asi vytvořit kontak.html co?
Rodrigo
Profil
Ne jestliže máš v menu Kontakt a na serveru už máš vytvořenej soubor kontakt.html tak stačí dát jako cestu jen kontakt.html :-)


<<<Menu>>>

Kontakt <a href="kontakt.html">Novinky</a>
Novinky <a href="novinky.html">Novinky</a>

jinak soubory kontak,novinky.html si musíš samozřejmě vytvořit.
Filous
Profil *
Jo to je ono děkuju!
Filous
Profil *
jo a pls nevíte jak nebo pomocí čeho mam posouvat písmo v indexu? aby bylo trochu víc v levo a tak
Rodrigo
Profil
Já už to psal na první stránce :D

Jinak pomocí CSS stylů :-)

— Moderátor: piš to do jednoho příspěvku. Navíc můžeš jako registrovaný i editovat. —
Filous
Profil *
Teď to barecně vylepšuju a potřebuju barvu jen pod písmo .. jak na to ? <style> body {background-color: blue}</style> ..takhle udělám barevně celou stránku co má být místo "body "
Rodrigo
Profil
Když dáš ve stránce <p>Zlatý text</p> a do stylů přidáš i " p {color:gold;} " tak ten text bude zlatý :-)
Filous
Profil *
zdarec...hele mam takovej problem..chci mír fotku jako svoje logo , ale fotka se mi tam neoběví jen bílo.Není to tím ,že je fotka moc velká a jak se dá žmenšít?
Railbot
Profil
Filous
Ne, není. Pravěpodobně zadáváš špatnou cestu k obrázku.
Bubák
Profil
Příčin může být spousta:
www.jakpsatweb.cz/faq/nefunguji-obrazky.html
shaggy
Profil
Myslím, že na túto téMu by sa mal pozrieť Moderátor (alebo inak skrátene - mm…), teraz som to celé prečítal a ešte som nezažil, aby som jednému človeku 10x musel napísať to isté.
Prejdi si pekne www.jakpsatweb.cz a keď to budeš mať celé preštudované, potom sa pýtaj tu. A nie, že sa budeš pýtať na základy, ktoré sú na tej stránke jasne a dobre vysvetlené!

— Moderátor: téma jsem prohlédl a pročistil. —
Pivosz
Profil
To Filous , Rodrigo, MOderátor aj.

Jste ďábli :-D , už jsem se dlouho tak nepobavil.

Každý začátek je těžký... ;-)
Filous
Profil *
Zdarec mam opět problem...mé stránky se bez problému zobrazí v IE ,ale opera atd s tim mají prý problém jak to vyřeším? dik
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0