Autor Zpráva
Petr Ludvík
Profil
Včwra přinesl bratranec své pc p 500MHZ ram 258 měl zde xp šlapalo to fakt špatně tak mě poprosil o instalaci win 98 už jsem to dělal fakt mockrát najprve jsem začal s fdiskem a formátem vše bylo připraveno jen spustit instalaci pos spuštění vše probíhalo super pouze ve fázy nahravam potřebná data k instalaci se vždy vrátilo na příkazový řádek vyndal jsem disk dal do svého pc naintalaval 98 a dal zpět po najíždění win obrázek a pár souborech se vždy pc zastaví a napíše že to nejde abych resetoval už mě to fakt štve instaluji win98 už druhý denmám pocit že je málo místa na nějaké paměti asi cache nevím co s tím. PROSÍM POMOZTE


----
Editace Mistrem: Úprava titulku tématu.
Railbot
Profil
Pamětí to nebude. I XP šlapou v pohodě i na 128MB RAM a nějaké malé cache.
Petr Ludvík
Profil
nemůže to být nastavením biosu
Petr Ludvík
Profil
Ne myslel jsem že xp byli docela zpomalený a win 98 na tomhle počítači pujdou 100pro rychleji proto ta změna
jen řeším problém s instalací 98
djlj
Profil
Nebootuješ náhodou pořád dokola z instalačního disku?
shaggy
Profil
Presne tento istý problém som zažil aj ja pri jednom z PC, ktoré som robil.
Raz išlo o vadný disk (ale tam sa nedali kopírovať dáta ani v druhom počítači, to tvoj prípad nie je) a v druhom prípade to bola práve vadná pamäť... ak je tam viac pamäťových modulov (128MB a 128MB) skús jeden vybrať a nainštalovať w98 iba s jedným, ak to nepôjde, skús to s druhým... u mňa to vtedy pomohlo.
Fantomasmag
Profil
Petr Ludvík
A ty Win Xp ti nainstalovat jdou?
Petr Ludvík
Profil
Vše vyřešeno vadná ramka
Mistr
Profil
Petr Ludvík
Vše vyřešeno? Takže zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0