Autor Zpráva
gutter
Profil
Přeji hezký den

Chci začít s PHP.Nainstaloval jsem PHP Web server a už při instalaci mi to hlásilo chybu s apache serverem.zřejmě mně na pc běží něco podobného a nemůžu na to přijít co to je.když zadám localhost objeví se hlášení že to chce heslo,tak zřejmě v pc běží něco jiného a stránka skočí na adresu (http://localhost/localstart.asp).Nevím jak toto odstranit a tento proces vrátit zpět jak to má být.Může mi někdo napsat návod jak toto vyřešit a jak to vrátit do normálu.
předem moc děkuji.
habendorf
Profil
skype?
Manq
Profil
habendorf
To jsem si také myslel, ale proč by něco chtělo heslo?

gutter
Jestli to způsobuje Skype, máš dvě možnosti - přeportovat Skype nebo Apache.
gutter
Profil
Díky za odpovědi,ale skype to nedělá neběží.dobře tedy jak přeportuji apache?
gutter
Profil
podle mně něco běží v pc ,něco jako je apache.nevíte zda existuje něco jak zjistit co v pc běží na tom portu a tak podobně.díky
Mastodont
Profil
Ve Windows v příkazovém řádku "netstat -abn"
gutter
Profil
díky.tak na portu 80 podle toho běží inetinfo.exe.nevím co to je můžeš poradit jak to ukončit a odinstalovat?
Mastodont
Profil
IIS, Internet Information Server, součást Windows
Manq
Profil
gutter
Tu odinstaluješ v Ovládacích panelech - Přidat nebo odebrat programy - Přidat nebo odebrat součásti systému.
gutter
Profil
Když to odinstaluji nepokazím něco?
Mastodont
Profil
Ne, ale kdybys chtěl psát vlastní ASP nebo ASP.NET stránky, tak je neotestuješ.
gutter
Profil
Díky jdu to odinstalovat snad to pomůže.
gutter
Profil
tak jsem to odinstaloval.Už to nechce přihášení ,ale nastala nějaká chyba píše to toto.:

Nelze otevřít soubor “http://127.0.0.0/”. Chyba: “neznámá chby” ((null):10049) Prosím klikněte na Nahlásit chybu v menu Nápověda, zapište číslo chyby, a popište co jste dělali před zobrazením této zprávy.
gutter
Profil
pokud někdo ví co je to za chybu a jak opravit toto prosím napište.
gutter
Profil
Juj tak už to běží.znovu jsem nainstaloval PHP Web server a už se to chytilo.
Problem byl v tom IIS, Internet Information Server.
díky všem že jste mi pomohli.
přeji krásný zbytek dne
Mistr
Profil
Problém je již zřejmě vyřešen, takže zamykám. Příště si téma můžeš, guttere, coby registrovaný uživatel, zamknout sám.

Text jsem upravil, aby kolegové nezáviděli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0