Autor Zpráva
sagitka
Profil *
Prosim o radu: Existuje zdarma nějaký program, který umí převést html text na sekvenci skriptových document.write??? Mám napsaný html kod, ale potřebovala bych to přepsat do skriptu (kvůli aktualizacím), kterej neumim... Našla bych si odpověď sama, kdybych věděla jak hledat... Předem děkuji za odpověď :-)


----
Editace Mistrem: Úprava titulku. Příště není třeba zakládat dvě témata. Druhé jsem smáznul.
Joker
Profil
Do skriptu kvůli aktualizacím? Hmm, nevím, jak říká klasik: to neděláš dobře, Jaromíre...
Jinak na to snad ani není potřeba program, stačí vzít tělo stránky a dát nahradit všechny znaky ' za \' a potom na začátek dát:
<script type="taxt/javascript">document.write('

a na konec:
');</script>
sagitka
Profil *
Mám docela rozsáhlý web (dlouhé menu, hodně textu...), často potřebuji přidávat třeba položky do menu apod., dřív jsem to celé přepisovala, ale ted už to fakt nejde... dělam to pomocí tabulek... pokud víš tedy nějaký dobrý způsob jak jendoduše aktualizovat stránky, sem sním :-) tvorbě webu se nějak dlouho nevěnuju, tak toho moc nevim...
souki
Profil
sagitka
podívej se raději po nějakém redakčním systému
Leo
Profil
"Mám docela rozsáhlý web (dlouhé menu, hodně textu...), často potřebuji přidávat třeba položky do menu apod., dřív jsem to celé přepisovala, ale ted už to fakt nejde... dělam to pomocí tabulek... pokud víš tedy nějaký dobrý způsob jak jendoduše aktualizovat stránky, sem sním :-) tvorbě webu se nějak dlouho nevěnuju, tak toho moc nevim..."

No JavaScript (kam patri document.write) je v tomto pripade na dve veci. Potrebujete nejaky redakcni system, napriklad neco v PHP. Leo
Joker
Profil
podívej se raději po nějakém redakčním systému
Tak tak. Anebo alespoň PHP a funkce include, ta by pro začátek dost pomohla.
sagitka
Profil *
Tak diky za rady :-) zkusim si něco naštudovat o PHP apod.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0