« 1 2 3 »
Autor Zpráva
ja
Profil *
nebo myslis uplne nalevo v tom sloupci?
Manq
Profil
Pánové, tohle není chat ani komunikační okno IM. Je to jasné?
Měsíček
Profil
nerozčiluj mě a dej tam to samé jako jsis nastavil jméno.

Manq:

Copak já za to můžu?
ja
Profil *
pockej takze je to vono nebo to je v tom svetle modrim sloupci uplne vlevo?
Měsíček
Profil
smůla dál už půjdeš sám já na to nemám nervy ....

JAK ASI MÁM VĚDĚT, V JAKÉM JE TO SLOUPCI KDYŽ NEMÁM U WZ DATABÁZI. = ale z logiky odhaduji, že ano v tom modrém sloupci úplně vlevo.

už jsi to mohl mít nastavený kdyby jsi mě poslouchal.
ja
Profil *
uz to mam to nebilo vono uz mam ten spravnej nazev
ja
Profil *
mam to pokracujem ?:) ted uz to pude rychle
Měsíček
Profil
teď se už řiď podle návodu (linku) kterej jsem ti poslal na začátku
ja
Profil *
ja fakt nevim mam vsechno nastaveny spravne podle me je ta kniha vadna
Měsíček
Profil
není mě jede naprosto v pořádku.
ja
Profil *
a co tam tedam mam blbe

<?php
error_reporting(0);

/* NASTAVENÍ DATABÁZOVÉHO SERVERU */
$db_server = "mysql.webzdarma.cz/"; /* Zde vepište jméno databázového serveru. Např. $db_server = "localhost"; */
$db_login = "jmeno mam spravne"; /* Zde vepište přihlašovací jméno do Vaší databáze. Např. $db_login = "jmeno"; */
$db_heslo = "heslo mam taky spravne"; /* Zde vepište přihlašovací heslo do Vaší databáze. Např. $db_heslo = "heslo"; */
$db_jmeno = "databazi mam taky spravne"; /* Zde vepište jméno databáze, do které chcete návštěvní knihu nainstalovat. Např. $db_jmeno = "databaze"; */

/* NASTAVENÍ PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ DO ADMINSTRACE VAŠÍ NÁVŠTĚVNÍ KNIHY */
$prihlasovaci_jmeno = ""; /* Zde vepište přihlašovací jméno do administrace Vaší návštěvní knihy. Např. $prihlasovaci_jmeno = "admin"; */
$heslo = ""; /* Zde vepište heslo pro přihlášení do administrace Vaší návštěvní knihy. Např. $heslo = "heslo"; */

/* PŘIPOJENÍ K DB SERVERU */
$hlavicka = "<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"><html><head> <meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=windows-1250" /><title>Guestbook - chybové hlášení</title></he".$z."ad><bo".$z."dy>";
$paticka = "</bo".$z."dy></ht".$z."ml>";
$pass = md5($heslo);

@mysql_pconnect("$db_server","$db_login","$db_heslo") or die($hlavicka."Nepodařilo se připojit k databázovému serveru.".$paticka);
@mysql_select_db("$db_jmeno") or die ($hlavicka."Nepodařilo se přojit k databázi.".$paticka);
$set = @mysql_query ('SET NAMES cp1250');
?>







po editaci tehle udaju to dam vsechny ty soubory do slozky gbook prekopiruju na server mysql mam aktivovany vsechno spravne zadany zkontroloval sem to nekolikrat je to urcite spravne tak fakt nevim kdyz pak dam xxx.borec.cz/gbook/instalace.php tak to napise tu blbost je mozny ze mam neco blbe nastaveny v kompu treba firewall nebo ja newim co s tim mam delat :(((((((((((((((((((((((
sem si chtel udelat gb a nemam nic :((((
ja
Profil *
nemoh bys mi poslat tebou vygenerovanou databazi ze bych si ji tam hodil?
Měsíček
Profil
$prihlasovaci_jmeno = ""; doplň si to.
ja
Profil *
to tam mam jenom sem to tady nenapsal
ja
Profil *
tag nic a stastnej novej rok
Měsíček
Profil
zítra se na to podíváme, kdyžtak tu hoď odkaz.
ja
Profil *
odkaz na muj web michaeles.borec.cz
ja
Profil *
si tu?
Měsíček
Profil
Ano, ale už budu muset jít .. potřeboval jsem odkaz na tu knihu ne na ten web ;)
ja
Profil *
stah sem si jinou knihu
Měsíček
Profil
tak doufám, že ti to už jde lépe :)
ja
Profil *
facha v pohode ale pise mi to Nejsou vyplněny požadované údaje"; else: $ext = fopen("kniha.body", "w"); $mail = HTMLSpecialCHars($mail); if($mail == "") $mail = ""; else $mail = "".$mail.""; $jmeno = HTMLSpecialCHars($jmeno); $vzkaz = HTMLSpecialCHars($vzkaz); $tab = ""; fputs($ext, "$tab"); fputs ($ext, "$obsah"); FClose($ext); @$ext = fopen("kniha.body", "r"); @fpassThru($ext); endif; else: @$ext = fopen("kniha.body", "r"); @fpassThru($ext); endif; ?>
".$jmeno." ".Date(" d/m/Y H:i:s")."
".$vzkaz."
".$mail."

a ja nevim jak to mam vyplnit
ja
Profil *
tady je na ni odkaz http://www.tvorba-webu.cz/php/kniha_navstev.php dystak se ozvy az tu budes
Měsíček
Profil
Nejspíše ti pošlu svoji .. má i instalaci a vím jak s ní přesně zacházet vrátím se asi za 3 hodiny.
ja
Profil *
jsi tu?
Měsíček
Profil
Ano a tady je odkaz. http://leteckaposta.cz/390810600
ja
Profil *
dik
ja
Profil *
Vytvoření databáze
Vyberte adresu databáze (mysql.wz.cz , localhost atd..)
Zadejte vaše jméno :
Zadejte vaše heslo :
Zadejte jméno databáze :

Prosím zadejte všechny hodnoty, jinak bude formulář resetován

pise mi to tohle kde si mam nastavit ty konfiguracni udaje?
ja
Profil *
kdyz tam napisu svoje spravny zdaje a potvrdim tak se mi to restartuje
Měsíček
Profil
to je správně. Pak stačí jít na index.php :-)
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0