Autor Zpráva
dvin
Profil *
Ahoj, napoví mi někdo prosaím jak psát odkaz, aby se okno objevilo v prostředním sloupci a ne v novém okně? Asi jde o prkotinu, tak se nesmějte :) ale fakt na to nemůžu přijít. S rámy nebo iframe mi to je jasný, ale jak se to dělá v css?

Potom ještě může se iframe natahovat podle velikosti obsahu? díky moc
Nox
Profil
Nevím vlastně na co se ptáš... co potřebuješ vytvořit? Máš na netu nějakou stránku ke které se dotaz vztahuje?
Manq
Profil
ale jak se to dělá v css?
Tohle v CSS nejde.

Potom ještě může se iframe natahovat podle velikosti obsahu?
Spíš ne.
Str4wberry
Profil
Potom ještě může se iframe natahovat podle velikosti obsahu?
Ano. Viz http://teststranek.kvalitne.cz/iframe2/.
dvin
Profil *
jak se tedy dá vyřešit, pokud chci stránku s hlavičkou a se třemi sloupci - levý na odkazy, prostřední na obsah a pravý sloupec třeba na reklamy. No a abych odkazama v levem sloupci měnil obsah uprostřed, prostě takovy klasický uspořádání.
Nejdřív jsem to udělal rámama, ale všude čtu jak jsou rámy zastaralý a nevyhovující. Tak jsem zkusil tabulkou s iframe, ale tady jsem narazil na problem že nevim jak udělat, aby se tabulka natahovala s tim ifrejmem podle obsahu. Natvrdo udělat délku mi přijde celkem nešikovný. A co se týká v css to udělat např. pomocí pozic, tam už vubec nevim, tak proto se ptam.. Ale rád si nechám poradit jak by to šlo
AlešD
Profil
dvin
spoustu návrhů layotů je v knihovně CSS na intervalu. Zkus se na to podívat a vybrat si něco.
dvin
Profil *
to AlešD
dík tam už něco najdu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0