Autor Zpráva
Míša
Profil *
Zdravím,

na adrese http://harambe.ic.cz/ mám svoje stránky. K vytváření používám TSW Webcoder. Vadí mi ale, že v každém prohlížeči se chovají jinak. Například v některé verzi Mozzily mi nejdou spustit písničky v sekci audio. V Internet Exploreru zase jinak vypadají. Záhlaví s nadpisem Harambe je předsunuté před ostatní tabulky. Neznáte nějaký fígl na to, aby si ty stránky zachovaly pořád stejnou podobu? Možná je tvořim nějak chybně…

Díky za odpověď.

Míša
Rodrigo
Profil
Známe, začít se učit "pořádně" css, aby jsi dokázala sladit svoji stránku pro všechny prohlížeče a nebo používat "hacky" například width:100px; _width:120px; atd..
Míša
Profil *
Já jsem ona:-). No tak o ten vzhled by až tak nešlo, ale potřebuju, aby šly všem spustit ty písničky.
Rodrigo
Profil
a nemám tam a :D ne omlouvám se jinak ti písničky bych dal spíše ke stáhnutí než k rychlému spuštění v přehrávači.
Míša
Profil *
A jak? V komentáři tohoto fóra je, že se můžem ptát na každou hovadinu, tak se ptám:-).
Zdeněk Košťál
Profil
Míša
Jednoduše na ně uvést odkaz, prohlížeč si to už zaobstará sám.
Míša
Profil *
No vždyť na tom názvu písničky mám odkaz na soubor wma...
belo
Profil *
jak mam udělat záhlaví stránky v html?
Bubák
Profil
belo
Založ si nové vlákno. Nebo ještě lépe, napřed koukni na www.jakpsatweb.cz
Rodrigo
Profil
To "Dříve se podívejte na Http://www.jakpsatweb.cz/ " by mělo být h1 nahoře v hlavičce :D
kvok
Profil *
Rodrigo
jinak ti písničky bych dal spíše ke stáhnutí než k rychlému spuštění v přehrávači.

Já bych umožnil oboje :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0