Autor Zpráva
pavel_k
Profil *
Ahoj všem, je mi líto, že otravuju s takovou blbostí, ale opravdu se mi nedaří to nikde najít. Potřebuju poradit jak zařídit zalamování textu při výpisu z MySql do buňky tabulky. Pokud je text nějaká věta, nebo jsou jednotzlivá slova oddělena mezerou, tak to není problém a text se zalomí sám. Ale pokud tam je nějaký delší řetězec - např dlouhá web adresa - tak to pokračuje přes okraj buňky do vedlejšího textu, což není úplně to pravé ořechové. Vím jak zařídit aby se vypisoval jenom určitý počet znaků, tekže to nenarušuje okolí, ale to taky není ono, takže bych to potřeboval nějak zalomit. Moc díky za radu
widlak
Profil
pouzijes css: overflow:auto
pre internet explorer: overflow:hidden;word-wrap:break-word;

tu je o tom trochu viac: http://www.positioniseverything.net/explorer/expandingboxbug.html
pavel_k
Profil *
dík, ale nevím jestli jsme se dobře pochopili. V tuto chvíli mi ta kolonka vypadá cca takto:

www:
www.zjtvuzrvfkuzvtuztvk

ale já bych potřeboval aby vypadala takhle:

www:
www.jkvztuztkjtvkitvliutvl
kjbhkjgh.com


v tuto chvíli mám ten obsah useklý, což není zrovna ideální řešení.

SP: a ani to owerflow nefunguje....asi tam je taky problém s tím, že je to řetězec bez mezer
Mastodont
Profil
Co třeba udělat z toho hyperlink, kde bude dlouhá adresa schovaná v odkazu a jako popisek použiješ více kratších slov?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0