Autor Zpráva
Kápo
Profil
No, prepacte, ze to pisem sem, ale...nezda sa vam, ze v poslednom case je ic.cz dajake pomale? ja tam mam web a nacitava sa niekedy aj 2 minuty (vsetky obrazky)...vybral som si ic.cz preto, lebo sa da ist na web aj cez Total Commander, co je vyhoda, lebo tam funguje .htaccess, atd...ale ta rychlost ma prekvapuje, to nebude mojim webom, ved som uz vyskusal 5 designov, a zakazdym to chodilo pomaly, teda som myslel na velkost obrazkov, ale to nie... (pouzivam vylucne targu gif a jpg!), no a dalsia vec, uz som im poslal 3 maily a ani na jeden mi neodpovedali!!! ako je to mozne, oni maju by furt volni! no a este jedna vec, mozete mi doporucit nejaky server, na ktory sa da uploadovat cez total commander a nie iba cez ich web? lebo som skusil websnadno a to je teda strasna blbost, da sa tam iba wysiwyg (what you see is what you get co vidis to dostanes) ked som xcel daco pridat, trebars link, neslo mi, tak som sa nahneval, siel som ako cez editor tagov, napisal som link a on mi to previedol zase do znakov (zacinajuc & takze bolo vidiet tagy, a nie link...)...A ESTE MI AJ VNUCUJU SVOJ DIZAJN! och, ked is nasetrim...! KUPIM SI DOMENU...

p.s.: prosim nemusite sa obtazovat, po case si diskusiu zamknem sam :) jak xcete :P...
Railbot
Profil
Využíváš něco, co je zdarma, tak taky musíš počítat, že podle toho bude vypadat ta "kvalita". Vztekáš se zbytečně.
Timy
Profil
Kápo
„och, ked is nasetrim...! KUPIM SI DOMENU...“
To pro ně bude pohroma… :-)
Kápo
Profil
To pro ně bude pohroma… :-)
preco...?

Vztekáš se zbytečně.
myslis...? lenze to iba nedavno, tak spomalili stahovanie zo svojho severu...! a dakto zacal kecat, ze ja som k dakomu neuctivy...bla bla, no a neodpoveda mi nikto na mail, nema tam byt furt dakto a odpovedat, alebo to robia naschval...?
Timy
Profil
Kápo
„preco...?“
Protože přijodu o jednoho skvělého zákazníka.

PS: Toto je také ironie.
habendorf
Profil
tak spomalili stahovanie zo svojho severu...!

Jaká drzost! Nakládat s vlastním serverem jak uznají za vhodné, kdo to kdy viděl?
quinux
Profil
Kápo
nema tam byt furt dakto a odpovedat, alebo to robia naschval
U služby zdarma nějaká podpora? Co čekáš? Je to ZDARMA nemůžeš tedy čekat rychlost, kvalitu a nonstop podporu.

btw. xcete , xcel - co to je za patvary? Nauč se mluvit prosím tě. Jestli takto píšeš i do těch mailů, tak se nedivím, že ti nikdo neodpovídá.
Kápo
Profil
:D:D:D:D jasne, budem odpovedat normalne, ale ja im posielam normalne emaily, aj s diakritikou, (mAkcene a dlzne...) naposledy som ich poziadal, aby mi zrusili domenu, dal som im ftp, meno, mail (lebo to bolo pisane z formulara...) meno webu ( blender.yw.sk) a heslo...NIC NEDOSLO! a kto nech mi hovori, ze sa zbytocne ROZCULUJEM? eh, naozaj, uz som pokojny, ale pri takychto veciach ma obcas obchadzaju mdloby!
Joker
Profil
Kápo
- Je to zadarmo
- Záruky rychlosti nebo dostupnosti žádné nejsou (tzn. "buďte rádi, že to funguje")
- Technická podpora žádná není (tzn. "buďte rádi, když vůbec odpovíme")

Tzn.:
Je to pomalé? -> Nikdo neříkal, že to bude rychlé.
Neodpovídají na maily? -> Nikdo neříkal, že by měli odpovídat.
Nejsem spokojený -> Normální člověk to řeší tak, že si najde něco lepšího
Nic lepšího zadarmo není -> Máte nereálné požadavky. Doménu, neomezený prostor, počet databází, počet e-mailů a datové přenosy, zaručenou dostupnost a technickou podporu a to vše zadarmo by chtěli všichni.
Mastodont
Profil
Gigaserver nabízí 100 mega za 10 korun měsíčně, na to snad mají i ti nejmenší školáci, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0