Autor Zpráva
Arsen
Profil *
Zdravím, poraďte, prosím, jak se tvoří e-mailové nabídky? Nechci aby vypadaly jako spam. Jak se dá tvořit kvalitně, aby adresát otevřel tak snadno, jak se otevírá jednoduchý obrázek např. ve formátu jpg.
Děkují


----
Editace Mistrem: Úprava titulku.
Mike8748
Profil
normalni html email

pokud ti to email hlasi jako spam, tak se koukni do hlavicky emailu, tam budes mit napsany co se antispamu nelibi, a podle toho se zarid

aby to nebyl spam, html kod musi byt kompletni HTML stranka (html, head,body,...)
css by melo byt soucasti html kodu (v head), a obrazky si prilinkujes externe pres http://tvujserver.cz/...
Arsen
Profil *
Zdravím, v programu FrontPage jsem tvořil jednoduchý, jednostránkový web. Jsou tam odkazy (3 x tlačítka ve formátu PNG) na určitý internetový stránek. Jak můžu poslat uvedenou e-mailovou nabídku zájemcům, aby při otevření „Doručené“ moje stránka hned se objevila na obrazovku celkově, nikoliv jako odkaz (např. jako tohle: 1stmondaytradedays.com@jimigfoto.com,
ale jako tohle: newsletter@vodafone.cz)

děkuji
Arsen
Profil *
Vážený Mike8748
pro Vaší lepší představu, co chci vědět, můžu znovu poslat výše uvedené maily (nemám kontakt na Vás), které jsem dostal jako e-mailová nabídka od různých odesilatelů: <1stmondaytradedays.com@jimigfoto.com>, <newsletter@vodafone.cz>
děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0