Autor Zpráva
Honzik1
Profil *
Ahj, koupil jsem si novou myš, protože ta stará už dosluhovala, nekupoval jsem si nějakou G5, me postac dratova, konkretne : Genius NetScroll 100. Připojil jsem jí k PC ale když jdu do : Ovládací panely > Tiskárny a jiný hardware > Myš , a nastavím sensitivitu nic se nědeje. Co to ? Prosím porˇD´te, je o dost rychlejší než ta předtím, asi má jiné dpi, a na to se chi taky zeptat, kde to DPI zjistím, díky.
Str4wberry
DPI této myši je 800 (stačilo by si ten model vyhledat). Neumožňuje nastavení rychlosti nějaký program k této myši?
Honzik1
Profil *
DPI této myši je 800 (stačilo by si ten model vyhledat). Neumožňuje nastavení rychlosti nějaký program k této myši?

Program k tomu zadny nebyl, zkusim preinstalovat OS, stejne uz jsem to dlouho plánoval. Jinak to DPI nejde nekde v OS zjitit protoze u tej minulej mysi vím akorát že je od Logitech...
Honzik1
Profil *
Mno staci opravdu zapojit hlavu a trochu hledat :
http://www.seznamzbozi.cz/klavesnice-mysi-c3111/logitech-b58-p1420144. html
Je to ona, DPI pisou 800 ale pritom je pomalejsi :-/
Joker
Rychlost pohybu kurzoru po obrazovce nesouvisí s citlivostí senzoru myši. Zvláštní je, že to nastavení v systému nefunguje. Možná bude problém s ovladači?
To je mimochodem důvod, proč jsem si místo Genius myši pořídil Microsoft- ta Genius byla vzhledem k ceně sice hardwarově řekněme "uspokojivá", ale ovladače k ní byly mizerné a bez nich nešla moc nastavit.

Možná by ale pomohlo si stáhnout ovladače k té myši, jestli se nepletu, měly by to být tyto

offtopic k Logitech B58: Tu myš znám, takže začátek jejího oficiálního popisku mě vždycky rozesměje: Vysoce přesná optická myš...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0