Autor Zpráva
Bedlo
Profil
Potřeboval bich poradit jak dát šablonu na wz.cz prosím poradtě děkuji.
vertigo4
Profil
šablonu? p¨nespíš přes ftp
Bedlo
Profil
Jo a eště mám tam složku images a potom věci index.php potom ,config.php
já nevm kam to tam mám přetáhnout moje icq je 348-877-761 mužete odpovedet i na to icq.děkuji
Bedlo
Profil
co ono to nejde pres wz.cz a slo bi to pres ic.cz?
vertigo4
Profil
Bedlo
tahle diskuze je jak psát web a ne radit jak si nahrát složku na web...
Bedlo
Profil
Prosím poradte prosím fakt moc:(
Railbot
Profil
Bedlo
Vlez si do administrace, tu složku si tam vytvoř a nahraj do ní potřebné soubory stejně jako všechny ostatní mimo ní.
Bedlo
Profil
ok tak ja vlezu na wz.cz
tiso
Profil
vertigo4 - mierni sa, kategória Problémy v začátcích je tu aj pre takéto otázky...
Stibi
Profil
A taky zkus psát česky, pardon za OT, ale je to děs a hrůza.
vertigo4
Profil
tiso
ale Bedlo ani porádně nevysvětlil co chce, píše něco o šabloně a o tom, že neví kam to má přetáhnout... měl by si přečíst nějakej návod k ftp software
Jack Finger
Profil
Bedlo
FTP klient (nebo administrace wz.cz) -> Vytvořit adresář (zadej název) -> vlez do něj -> nahrej do něj všechny soubory z pc
Bedlo
Profil
hej to kdyz to tam dam ono se to nezobrazi :( koukejte na www.cheatuj-cod.wz.cz :( ono se ta stranka nezobrazi!:( poradte pls
Stibi
Profil
Bedlo: tvoje otázka je "jak tam soubor šablony dostat" , nebo "jak to udělat, aby to fungovalo" ? Chápeš princip ? Mně se zlehka zdá, že ne.
Bedlo
Profil
pls neudelali biste mi to ja vim ze si ted budete mislet ze sem nejakej rozmazlenej lae pls ja nevm jak na to já vám klidne dam i heslo pls dejte sem icq vase a já vám to poslu dekuji mne to nejak nejde!:(
Bedlo
Profil
hm..jak tak vidim nikdo se tu nenajde nu co nadelam a to nevite aspon kdyz sem to tam dal co mam udelat abi se to zobrazovalo?
Stibi
Profil
Bedlo: v neděli odpoledne, jsi vyčkal úžasných ~6 minut na to, jestli se někdo ozve, kdo ti pomůže, já nevím co čekáš, pořádně nepopíšeš co potřebuješ, o co jde, samostudiu jsi se nejspíš moc nevěnoval. Zkus přijít s konkrétními problémy, určitě ti někdo poradí.
vertigo4
Profil
Bedlo
každej nějak začínal... ale chtlo by to víc tvojí iniciativy... k čemu ti to bude, že ti to nahrajem? to ti tak budem dělat pořád? btw: jestli to s tou tvojí češtinou myslíš jako srandu, tak prosím, ale jestli takto píšeš normálně, tak se spíš uč českí jazik, protože ti trocha nejde, no...
Bedlo
Profil
to mas pravdu tak ok ted du s konkretnim problemem kdyz to tam nahraju tak se to nezobrazi kdyz dam tu webku pls poradite??mi icq je 348-877-761 napiste tam tam to de rychlei
Dranel
Profil
Bedlo
1) Nauč se psát česky. Na CoD jste mozná zvyklí, že sy mezy sebou pyšete samy magyarský twary, ale tady na to zvědaví nejsme.
2) Tou správnou češtinou vysvětli, co vlastně chceš. Jestli nahrát soubor na wz.cz, nebo nahrát složku na wz.cz nebo něco jiného? Pozn.: pokud není tvůj FTP klient dostatečně inteligentní, nezobrazí ti prázdné složky. Stáhni si pak Total Commander (já ho stáhl ze Stahuj.cz)
3) Pak až ti mlžeme poradit

Pozn.:
- úvodní strana se musí jmenovat index.html či index.htm či index.php, bacha na malá a velká písmenka
Stibi
Profil
:) nejen že moc neumí, tady jde o ten upa nejvíc kůl stajl né ?
Bedlo
Profil
no jmenuje se inde.php ale potom tam mam este 1 a to jse jmenuje config.php tak nevm ktere je dulezitejsi!:( tu sablonu si muzete stahnout na http://wall.cz/motiv-redworld.a78.html

potom mozna budete vedet co a jak dekuji odepiste.
vertigo4
Profil
Stibi
jejžiši, tos ani neměl sem dávat ten odkaz :D protože se mi udělalo nevolno po zhlédnutí té stránky... no Palacký se musí v hrobě obracet
Bedlo
Profil
pls poradte no jmenuje se index.php ale potom tam mam este 1 a to jse jmenuje config.php tak nevm ktere je dulezitejsi!:( tu sablonu si muzete stahnout na http://wall.cz/motiv-redworld.a78.html

potom mozna budete vedet co a jak dekuji odepiste.
vertigo4
Profil
Bedlo
jestli jsi stáhl šablonu, tak tam jsou důležité všechny soubory... napiš mi na ICQ 460645414
tiso
Profil
Bedlo - a máš tam nainštalovaný ten SunLight CMS 7.1.x.?
peta
Profil
Bedlo
Hele, nejdriv musis vedet, co mas a co s tim zamyslis?

Sablona = cokoliv, podle ceho se da neco udelat jednoduseji. Mysleno jako napriklad pravitko s kolecky, obtahnes kolecko.
- Sablona HTML souboru, zmenis text a mas hotovo. Nemusis se zabyvat html tagy.
- Sablona CSS souboru, zmenis barvicky a mas hotovo. Nemusis resit layout a pod.
- Sablona PHP, zmenis udaje a mas hotovo
- Sablonovy system PHP Template power - vytvorenou sablonu prepise na HTM soubor, pouziva specialni znacky sablony, text proti HTML sablone menis nejakym redakcnim systemem CMS, tema Redakcni systemy
- Sablona jako redakcni system?, viz tiso, SunLight CMS 7.1.x. ?

Tak pokud se jedna o redakcni system, tak je dobre vedet o nem neco a take to napsat.
Napr.
- Mam CMS SunLight CMS 7.1.x.
- Nakopiroval jsem jej na wz.cz
- Nainstaloval jsem jej na wz.cz
- a neumim s nim pracovat
Pokud nema 1,2,3, pak jsi zrejme natolik linej, ze jsi si neprecetl ani na webu, co to Sunlight vlastne je a jak se to instaluje. Vzdy se postupuje podle navodu, kdyz selze intuitivni ovladani.

U CMS forum miniBB je treba nastavit config rucne. U CMS SunLight je mozna nejaky instalator, kterym se to ma nastavit. Je to popsane v navodu na instalaci.

Viz ostatni...
Krome toho by bylo dobre pouzivat cestinu a vetsinu textu psat spisovne a bez hrubek. Pokud to napises jinak, muzes byt povazovan za 12lete dite a jako takovemu se ani nikdo nepokusi vysvetlovat, jak se takovy CMS instaluje.
Tez by bylo dobre pocitat s tim, ze forum neni chat a odpoved lze ocekavat do 2-5 dni od zadani. Pokud chces chat, zkus google.com a najdi si chat. Ale na chatu se zrejme budou chtit lide spise bavit nez resit, jak se neco instaluje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0