Autor Zpráva
-
Profil *
Neznáte nějakou stránku,která by dokázala vygenerovat rss kanál pro web pouze po zadání adresy webu,pro který kanál bude? Samozřejmě na ulehčení práce.
aDAm
Profil
mno tak rek bych ze na to by byl drsny algoritmus. Kdyz se podivas na zdroj pro RSS ctecky je to jakysi XML soubor u ktereho musis dodrzet urcita pravidla. Weby co RSS kanaly pouzivaji si je taky samy generuji.
Takze dle me neexistuje.
vertigo4
Profil
-
a z čeho by si to cucali ty rss novinky? přeci potřebují znát z čeho mají čerpat atd... teoreticky by to možná šlo... ale člověk, který by to vymyslel by si zasloužil přinejsmenším Nobelovu cenu za PHP :D
-
Profil *
Já si myslím,že už jsem něco takového viděl,ale nemůžu si vzpomenout.
-
Profil *
A některé redakční a blogovací systémy (blog.cz) generují rss kanál automaticky.
tiso
Profil
- - je rozdiel generovať RSS na vlastnej stránke z vlastných dát (databáza, xml, ...) a rozdiel z cudzej stránky z už vygenerovaného výstupu (HTML z rôznych blokov obsahu).
Iver
Profil *
www.blueboard.cz to tuším umí
Bubák
Profil
Iver
Pokud myslíš RSSBoard, tak to je v podstatě RSS čtečka vložená do stránky. Nejde o generování RSS.
rammsteinmv
Profil *
Našel jsem http://www.webreference.com/cgi-bin/perl/makerss.pl?rss_url=&; .
Maník
Profil *
Mohu vám doporučit např. http://www.dapper.net nebo http://feedity.com.
help
Profil *
hmm nemate nekdo zkusenosti s wordpress? skousim se rozjet RSS na WP verze 2.6 v cestine ale nevede se mi to porad mi to píše tohle:Stránku XML nelze zobrazit
Vstup XML nelze zobrazit pomocí šablony stylů XSL. Opravte tuto chybu a klepněte na tlačítko Aktualizovat, nebo akci zopakujte později.


---------------------------------------------------------------------- ----------

V dokumentu XML je povolen pouze jeden element na nejvyšší úrovni. Při zpracování prostředku http://www.americasarmy.borec....
senior
Profil
http://home.hetnet.nl/~bsoft/rssbuilder/ v češtine
help
Profil *
diky za pomoc. konzultoval jsem tento problém s webhostingem a při důkladné detekci chyby s jedním moderátorem js¨me dospěli k názoru že ni to kazí jimi vkládaná lišta a následně spolu i banner ale banner tuto chybu nevyvolává takže to je tou lištou takže se to bude doufám řešit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0