Autor Zpráva
htmaker
Profil *
zdravim, cel by som sa opytat.........da sa urobit stranka s odkazmi (napr. ked je to osobna stranka, mam tam odkazy na zaluby, moja tvorba, linky, atd....) s jednym html suborom do ktoreho by som to vsetko vlozil a naprogramoval to tak, ze ak kliknem na nejaky odkaz, aby mi cast html suboru zobrazila, ked kliknem na iny odkaz, aby sa mi ina cast html suboru zobrazila atd.....? ak ano, ako to urobim?
Měsíček
Profil
Ano říká se tomu kotva tuším ...

<div id="neco"> Tralala </div>

nějáký další obsah...

<a href="#neco"> Přesuň se na kategorii tralala :)</a>
wwwarder
Profil *
dikiiiiii.......a ked kliknem na odkaz a cem vlozit viacero takychto suborov (jeden skript, ktory sa moze opakovat a ten subor, ktory tam cem vlozit? ako skombinujem odkaz?
<a href="#neco ; #neco2"> tak to rubim? ak je napr neco2 nejakz skript, bude mi to fungovat? dik moc......
Měsíček
Profil
ee, ty nevkládáš soubory, jen se přesouváš stále na jedné stránce to znamená, že se přesuneš nahoru (třeba), ale můžeš zase odscrolovat dolů .. a tak donekonečna .. jinak ten zápis co jsi napsal na posledním řádku tak by neplnil svou funkci.
Mistr
Profil
htmaker alias wwwarder
<a href="#neco ; #neco2">
Jak můžeš skočit na dvě místa zároveň?
wwwarder
Profil *
to div mi nefunguje.......
Měsíček
Profil
musí :) hoď link. Moon
wwwarder
Profil *
www.testing.php5.sk ..... ja som si to predstavoval tak, ze ked kliknem na ten odkaz, zobrazi sa mi tam "nejaky text", ale takto sa mi to tam zobrazilo spolu......
Bubák
Profil
Myslíš něco takového?
www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/skryvani-odkryvani.html
Měsíček
Profil
aháááá toš ty se vyjadřuješ hůře než já v tom případě samozřejmě to co říká Bubák ..
wwwarder
Profil *
sorry, ale neee........takto..... www.testing.php5.sk .... vezmite si, ze ten ram okolo je staaala cast stranky, ktora sa nikdy nebude menit.... tam, kde je to pozadie, bude text obrazky a aj odkazy... a ja si to predstavujem tak, ze ak kliknem nejaky z tych odkazov, ceelaaaa ta plocha, kde je teraz tam to pozadie, vsetky tie exty aj obrazky aj vseto, co tam bude, nahradi nieco ine, nejake ine obrazky texty ..... ten ram sa vsak menit nebude a NEbude sa nacitavat nove okno ......
Mistr
Profil
wwwarder
Takové poněkud prasácké řešení by bylo umístění IFRAME do středu a v něm otevírání odkazů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0