Autor Zpráva
bens
Profil *
prosim vas, ako urobim take nieco, ze ked kliknem na nejaky odkaz, stranka mi cela plynule z cernaaaa (plynule sa cela zmeni na ciernu obrazovku) a potom z ciernej farby to prejde do toho odkazu??? dakujem.........
Nox
Profil
Třeba pomocí javascriptu a css vlastností opacity: (0-1) (Opera,FF) a filter:aplha(opacity=(0-100)) (IE)
bens
Profil *
waaaaaaw.....:) dik......a ako prosimta napisem celyyyy ten skript a kod CSS?
Nox
Profil
a ako prosimta napisem celyyyy ten skript a kod CSS?
Třeba bez chyb, nejlíp;)

Ještě teda napovim z toho javascriptu - onclick, setInterval, window.location.href
bens
Profil *
diki......a ece mala vecicka.....v aky internetovych prehliadacoch to funguje? stacia mi vediet 3 zakladnee - Opera, mozilla, IE....dik moc
Nox
Profil
Co třeba si přečíst to, co sem tu psal? Odpověď tam je
bens
Profil *
ja sa v tom nejak nevyznaaam, neviem to napisat.....pls. mozes mi napisat tych par riadkov javascriptu a CSS? pls........... usetris mi tym cele hodiny.......... prosiiiiiim..... dakujem.......
Nox
Profil
bens
Ušetřím ti hodiny, ale nic se nenaučíš...
bens
Profil *
ked mi to napises, zo zdrojoveho kodu sa to naucim...... ak mas zdrojovy kod, z neho sa toho naucis ovela rychlejsie ako z manualu a rychlo tomu pochopis, potom si to uz najdes v manuale, co tam mozes zamenit a pridat .... to mas ako nejaku skladacku, ktoru ces skladat do hromady, mas suciastky ale nemas navod ako to dat do hromady.......(len take prirovanie).....
Nox
Profil
CSS si nějak vymysli už sám
vymýlšlel sem to z hlavy, možná sou tam chyby, už tak sem udělal dost... tak doufám, že to jen nezkopíruješ,
ale naučíš se z toho

<div id="darken"></div>

<a href="odkaz.php" onclick=" return !setInterval(\"Prechod('odkaz.php')\",1);">Klik</a>

if(navigator.appName=="Microsoft Internet Explorer" && parseInt(navigator.appVersion)<=6){
document.getElementById("darken").style.filter="alpha(opacity=0)";
}
else{ document.getElementById("darken").style.opacity=0; }

function Prechod(url){
if(navigator.appName=="Microsoft Internet Explorer" && parseInt(navigator.appVersion)<=6){
var hodnota=parseInt(dark.substring(14,dark.length))+10;
var dark=document.getElementById("darken").style.filter;
dark="alpha(opacity="+hodnota+")";
if(hodnota>=100){ window.location.href=url; }
}
else{
document.getElementById("darken").style.opacity-=-0.1;
if(document.getElementById("darken").style.opacity>=1){ window.location.href=url; }
}
}
DoubleThink
Profil *
A co takhle použít na to určené page transitions?
Nox
Profil
DoubleThink
A není to náhoodu jen pro IE? Co si pamatuju, tak na Opeře to nejelo
bens
Profil *
diki..:).......dal som si to do html suboru, ohranicil som to <script> a </script> (teda od if(nav... az po koniec), zmenil som odkaz.php na existujuci subor.....spustil som cez IE a ked kliknem na odkaz, sice sa mi stranka zmeni na ciernu a za par sekund nahodi dalsi subor, ale nie plynule, co teraz?
bens
Profil *
a je nejaky sposob, ako sa to da aj na inych prehliadacoch, ako IE?
Nox
Profil
bens
Někde chybka...ale přibližně to fungovat má, podobné řešení úspěšně užívám
Zkus to v opeře/ff jestli to pojede tam, jestli je chyba obecná nebo jen pro IE
Nejlíp ff s pluginem firebug
bens
Profil *
nejde to ani v opere, ani v IE ani v Mozille.....
DoubleThink
Profil *
A není to náhoodu jen pro IE? Co si pamatuju, tak na Opeře to nejelo
Vzhledem k tomu, že je to nevýznamný efekt a IE je výrazně majoritní browser, by mi to osobně vadilo mnohem míň, než nějaký javascriptový bastl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0