Autor Zpráva
ghoss
Profil
Jak se dělá "průhlednost"....?
Mam normální obrázek na pozadí a přes něj dam třeba p (nebo odkaz to je jedno) se světle modrým pozadím... Jak udělam aby mi přes tu světle modrou byl vidět i ten obrázek v pozadí...? Teda jestli ste mě pochopili...;-) Díky moc
Martin
Profil
Teda jestli jsem tě dobře pochopil, tak do toho p dáš průhlednej gif, kterej si vytvoříš třeba ve photoshopu
Martin Kuželka
Profil
Myslím, že tady se jedná spíš o průsvitnost, s kterou jsou celkem velké problémy.
ghoss
Profil
Myslel sem třeba jako je to třeba <a href="http://www.skoda-auto.com/cze/model/fabia">tady</a> pruhledný ... (to fabia, fabia combi, fabia sedan) No já jenom jestli to nejde nějak jednoduše...
Ale jestli je to složitý, tak to mi to ani nevysvětlujte...;-)))))))))))))) Díky
Martin Kuželka
Profil
Na Škoda auto je ta průsvitnost udělaná přímo v tom obrázku.
Ivori
Profil
Já myslim že má na mysli průhlednost která se dá celkem jednoduše udělat třeba i ve Worldu, v podstatě jde o vodoznak, do dokumentu vložíš obrázek a v nastavení určíš průhlednost v procentech, přesnej postup už si nepamatuji je to už dávno co jsem něco podobného dělal, s textem je to podobný, výslednej obrázek si třeba zkopíruješ do malování a uložíš jak chceš a máš hotovo.
printf
Profil
někdy se dá průsvitnost udělat střídáním průhledných a neprůhledných pixelů ale většinou to vypadá ošklivě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0