Autor Zpráva
???!!!???
Profil *
mám dotaz jak je to s těma kodama u html? Mám namysly nevým jak se tomu přesně řekne atributy asi nebo co prostě takové ty jako třeba mám tag img a k němu se da ještě src potom kod pro velikosti obrazku popis atd....... Chci se zeptat v jakem pořadí se to ma zadavat nebo to je jedno? To se netyka jen obrazku ale taky odkazu a podobnych kodu co to mají.


2. jak je duležite umět dělat tabulky a rámce? Nevím jestli je třeba to pořádně umět třeba u tych ramcu je dost kodu a nechce se mě je učit protože si myslím že se to nepoužíva. Nevím jestli mužu jít dál když tyto dvě věci neumím...myslím jít na css a další.
Casero
Profil
???!!!???
Na pořadí nezáleží.

ad 2) Rámce vypusť, tabulky jsou důležité. ;)
Bubák
Profil
tabulky jsou důležité
Ale pokud je zatím nepotřebuješ, můžeš je přeskočit.
???!!!???
Profil *
ale používaji se jen jako tabulky nebo slouží to i k něčemu jinemu. Jinak pokud jako tabulky tak asi bude teda nejlepší se to naučit až to bude třeba stejně bych do asi jinak zapoměl.
Casero
Profil
???!!!???
ale používaji se jen jako tabulky nebo slouží to i k něčemu jinemu. Jinak pokud jako tabulky tak asi bude teda nejlepší se to naučit až to bude třeba stejně bych do asi jinak zapoměl

Pouze jako tabulky.
???!!!???
Profil *
aha díky no ptal jsem se protože jsem někde četl že se tím dá i jako rozdělit stranka jako na menu zahlaví a tak tedy pokud jsem to pochopil. No tak se mužu konečně vrhnout na css bych nevěřil že mě to tak začne bavit.
Casero
Profil
???!!!???
že se tím dá i jako rozdělit stranka jako na menu zahlaví a tak tedy pokud jsem to pochopil.
Pochopil. Lze to, ale není to správný způsob. Tabulka by měla být na tabulková data, ne na layout.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0