Autor Zpráva
Jackie
Profil *
Prosím, co mám udělat aby našel seznam.cz nebo google.cz mojí stránku ve vyhledávání? To si taky musím udělat něco v těch kódech aby se to našlo?

Díky za radu..
Dranel
Profil
Jackie
Většinou stačí počkat. Hodinu, den, měsíc. Urychlit to můžeš registrací do příslušných katalogů.
Měsíček
Profil
To nejmenší co můžeš udělat je přidat meta tag, ale to je opravdu to nejmenší, pak je dobré když na tvou stránku někde jinde vede odkaz no a pak to záleží jen na robotu kdy si tě najde, může to být minuta, ale také i měsíc.
Str4wberry
Profil
Odpovídám Jackie:
Získat si nějaké zpětné odkazy.
Jackie
Profil *
Měsíček: a který meta tag můžu použít? Nemohl bys mě sem hodit odkaz... ja tomu moc nerozumím.
Měsíček
Profil
Jsou to tyhle metatagy, které se dávají do hlavičky ..:

<meta name="description" content="Popis tvé stránky ..">
<meta name="keywords" content="Klíčová, slova">
<meta name="googlebot" content="index,follow,snippet,archive">
<meta name="robots" content="all">
habendorf
Profil
Měsíček

Přičemž ty poslední dva jsou zcela zbytečné.
Měsíček
Profil
S posledním bych i souhlasil, ale předposlední prý vliv má i když velmi mizerný, habendorfe mohl bys mi prosím najít někde odkaz na to, že ten poslední je zbytečný sice to vím, ale ať mám důkaz :)
habendorf
Profil
Měsíček

Zbytečný je např. proto, že index,follow,snippet,archive jsou defaultní hodnoty. Čili to má asi tak stejný význam, jako kdybys např. v css napsal

div {display:block;}

Nepomůže, neublíží.
Měsíček
Profil
A ještě otázka platí i u googlebot obsah jako "all" (něco jako u robots)? Mohu tedy napsat i

<meta name="googlebot" content="all">
<meta name="robots" content="all">

?
Bubák
Profil
Měsíček
Párkrát jsi tyto meta tagy v hodnocení stránky označil jako zbytečné, nebo to chápu špatně?
Bubák
Profil
Tak mě s dotzem na měsíčka předběhl habendorf.
Měsíček
Profil
Moje tvrzení o těchto metatagách konkrétně :

<meta name="googlebot" content="all">
<meta name="robots" content="all">

- Tag robots by měl být určen jako content="all" (pokud nechceme učinit opak jako nevyhledávat atd .. i když i to není 100% účinné).
- Tag robots je (pokud nechceme zakázat) zbytečný, ale vím, že mnoho lidí ho tam chce i tak mít a proto potřebuji vědět jestli je možné dávat i u googlebot content="all" abych potom nežvanil ..
- Myslím, že meta tag robots je zbytečný, o googlebotu jsem si to nemyslel do teď než mi to ukázal habendorf.
habendorf
Profil
Měsíček

Jen to upřesním, meta googlebot zbytečný není, ale jsou zbytečné ty hodnoty, které jsi uvedl.
Měsíček
Profil
Ale pořád nechápu jestli může být <meta name="googlebot" content="all"> :-)) = a jestli je přesně tohle zbytečné ...

Samozřejmě třeba tohle již zbytečné není :

<meta name="googlebot" content="noindex,nofollow,archive,snippet">
habendorf
Profil
Měsíček

Může být all, má to stejný význam jako index,follow. Tudíž neškodné a zbytečné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0