Autor Zpráva
mikul
Profil *
Přebral sem údržbu plně hotového, již delší dobu jedoucího webu. Je na placeném hostingu a tak má možnost vlastních emailových adres něco@tenweb.cz několik těchto adres už funguje od starého admina. Já sem to ale ještě nikdy nezkoušel a tak bych potřeboval poradit kde a jak ten mail založím, nevím kde to mám hledat. Díky moc...
Mike8748
Profil
v administraci danyho hostingu to hledej
mikul
Profil *
No já by to možná potřeboval přesněji. S poštou sem nikdy nepracoval.
mikul
Profil *
A taky pokud by mi mohl někdo přiblížit princip jak co u pošty funguje (nějaký odkaz kde to bude popsané, nemusíte nic rozepisovat) Zkoušel sem to tu na fóru hledat ale neúspěšně. Takže pokud to tu je řešené tak se omlouvám.
Akacko
Profil
mikul
na jakem hostingu to maš?
vertigo4
Profil
mikul
hosting má určitě nějaké FAQ nebo něco takového... zkus se podívat... jinak většinou jde si nastavit přeposílání pošty na mail třeba u seznamu na svůj mail, kterýs dotedka používal treba... tak to dělám j
djlj
Profil
mikul
Co pod tím hledáš za složitost? Přihlas se do administrace hostingu, a tam si to nastav.
juk_jana
Profil
mikul
Hostingy používají různá řešení, některá všeobecně známé programy, některé mají svoje řešení na míru. Na takhle obecnou otázku ti nikdo konkrétně neodpoví.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0