Autor Zpráva
Robo
Profil *
Poraďte prosím, jak můžu umístit normální html stránku (včetně obrázky) do mailu seznam.cz a poslat jako e-mailovou nabídku. Z čeho se to začíná? Mám vůbec na to právo? Dik
Timy
Profil
Právo na to máš určitě, i když tě za to někteří lidi nepochválí…

http://www.h1.cz/fol/2007/jak-pripravit-html-email
http://www.sitepoint.com/article/code-html-email-newsletters

+ další odkazy z Googlu.
Robo
Profil *
Poraďte prosím, zda je nutný mít placený webhosting, abych mohl umístit vytvořenou e-mailovou nabídku do svého mailu Robo08@seznam.cz a poslat jako normální html-email?
Pokud ne, tak jak teda se to umísti? … ??? Pořad tomu nerozumím.
Robo
Profil *
předem děkuji
djlj
Profil
Není nutný.
Robo
Profil *
a v e-mailu seznam.cz jak a kde se umísti hotový html email. Co musím otevřít? Diki
djlj
Profil
Robo
Napravo nad oknem pro psaní zprávy je tlačítko „BI“. Klikni na něj — email budeš psát v html formátu.
Mistr
Profil
Robo
Pro uživatele, kteří si budou Tvůj mail číst v prohlížeči či jiném programu neumožňující čtení mailů v HTML formátu, můžeš do mailů přidávat ještě odkaz na tentýž HTML kód, který budeš mít kdesi na webu. Budou si tak moci prohlédnout tu samou nabídku.
Robo
Profil *
Zdravím. Když kliknu na tlačítko „BI“ (v e-mailu …@seznam.cz, napravo nad oknem pro psaní zprávy), na něj objevují se ikonky (smailíci). Kliknu-li i na jednu z nich, v textovým poli se objevuje vybraný smailík. Je to ve formátu gif. Poraďte prosím, zda je možný místo smailíku tam umístit obyčejnou 9 x 5 cm fotku ve stejném formátu (gif) anebo jpg a vedle přidávat ještě odkaz na jakýkoliv HTML kód? Dik
Robo
Profil *
Zdravím. Nechci být otravný… ;-) Chci se zeptat.
Když kliknu na tlačítko „BI“ (v e-mailu …@seznam.cz), na něj se objevují smailíci, a když kliknu na jednu z nich, v textovým poli se objevuje vybraný smailík ve formátu gif. Poraďte prosím, zda je možný místo smailíku tam umístit fotku ve stejném formátu gif či jpg. Jak se to umístí, když nemám ikonku <Obrázek>.? Dik
Robo
Profil *
Prosím, může mne někdo poslat hotovou šablonu (kod html emailu), abych otevřel svůj email v seznamu.cz a umístil ten kod do mailu. Pak už tam doladím fotky a odkazy. Ať už konečně mám svatý pokoj. Předem děkují.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0