Autor Zpráva
Enthony
Profil *
Zajímalo by mě jak udělat tohle www.horsefeathers.cz mám na mysli konkrétně to logo ve zdrojovym kodu, celkem mě to zaskočilo když jsem to tam viděl ale nakonec to neni zas tak špatný. Zajímaly by mě asi tři věci: -jak to logo ve zdrojovym kódu udělat -proč je zelený(to logo v kodu) -no a asi jestli to hodně zatěžuje rychlost načítání stránky? thx
bojars
Profil
<!-- text, ktorý je napísaný medzi týmito značkami v kóde prehliadač ignoruje, teda aj ascii art //-->
(zelený je možno preto, lebo máš tak nastavené zvýrazňovanie syntaxe pri poznámkach)
Petra
Profil
Rychlost to nijak zvlášť nezatíží, i když je to pár hodně zbytečných bajtů navíc. Každopádně to odsune důležitý obsah stránky někam do pryč, což moc vychytávka není.
peke
Profil *
Petro, nemyslim, ze to ma nejaky negativni vliv krome zvetsene kapacity o par bajtu... co to je v dnesni dobe par bajtu ? Pri dnesnich rychlostech... a bezneho uzivatele asi moc nezajima, jestli je zdrojak o par cm nize... jestli se pletu, tak se omlouvam :) ciao.
Petra
Profil
peke: Uživatele určitě ne, vyhledávače spíše ano.
Antirux
Profil
Enthony - slyšel jsem, že na vytváření podobných věcí existují prográmky, do kterých vložíš obrázek a ono ho to změní na "textovou formu", aby to vypadalo co nejpodobněji...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0