Autor Zpráva
Kokešík
Profil *
Ahoj lidi, když vytvořím stránky, tak je kontroluji ve FF, Opeře, a dále mám nějaké "portable" verze IE6 a IE7,
existuje něco jako "vše v jednom" ? Nějaký prográmek, který mi stránky zobrazí, tak, jak budou vypadat v jednotlivých prohlížečích.

Dále bych se chtěl zeptat, zda existuje nějaký sw na kontrolu přístupnosti ?

Díky všem.
Mistr
Profil
Kokešík
FF, Opeře, a dále mám nějaké "portable" verze IE6 a IE7, existuje něco jako "vše v jednom"
Ano. Mrkni na http://browsershots.org/ ("umí" česky).
Akacko
Profil
Kokešík
o prográmku nevím, ale do FF si můžeš nainstalovat addony Opera view a IE Tab.
Kokešík
Profil *
Díky moc.

No a co přístupnost, dá es i ta otestovat ???
kvok
Profil *
No a co přístupnost, dá es i ta otestovat ???
Jsou na to služby na internetu:
Měření od GoQ, 50 Kč měsíčně
Podívej se na poslední dvě otázky
Bez pokročilých funkcí, ale ano :-)
Bubák
Profil
kvok
Dotaz nebyl na dostupnost, ale přístupnost.
Kokešík
Profil *
Dotaz nebyl na dostupnost, ale přístupnost.
Ano, přesně tak, jde mi o zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web i WCAG 1.0 ...
Vím, že existuje kniha a na netu o tom je, ale třeba je i nějaký SW, no a o ten mi jde, jestli není, tak nic ...
habendorf
Profil
Kokešík

Google funguje - http://www.google.cz/search?hl=cs&q=accessibility+validation&btnG=Vyhl edat+Googlem&lr=
kvok
Profil *
Vím, že existuje knih0a
Co knížka Tvoříme přístupné webové stránky od ZonerPress?
welis
Profil *
si piš existuje software kde mas IEcka od 3 :-) až po 6 a pokud máš u sebe 7 tak máš IEčka od 3 do 7 + FF + OP jmenu je se to

MultipleIEs ted nevim jesi to si na koncsi je nebo ne ale na to přijdeš :-) už nevim kde sem to ztáhl je to docela v pohoděěěě.... :-)
Railbot
Profil
welis
A k čemu je dobré mít na počítači software starší než ty?
welis
Profil *
no knicemu :-D ale muzes si v te instalaci vybrat ktery chces ja mam vsechny ze zvědavosti ale využívám IE5.50, IE6 a IE7
Railbot
Profil
welis
IE 5/5.5 je zbytečný pokud nespravuješ portál s desítkami tisíc návštěvníků denně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0