Autor Zpráva
martin1234
Profil *
zdravim,potreboval bych radu.a to stim ze se me velmi pomalu stranka posouva a seká se.Uz jsem zmensil fotky na minimum ale stejne to nepomohlo.Asi za to budou moci ty flash tlacitka,ktere budu nejspíše muset predelat,nebo myslite ze by to mohlo byti ještě něčím jinym?adresa je www.levnemoto.com Stranky jsou na dnesni pomery dost jednoduché proto prosím nekritizovat:-)Jo a jeste jsem se tedy chtel zeptat na nejaky programek na tvorbu tlačítek...jestli znate dobry.nejlepe ve formatu gif třeba aby po najetí kurzorem menily barvu atd...
shaggy
Profil
Mne sa to našťastie neseká. Ale to by som sa divil s mojim 10mbit pripojením a Core2Duo procesorom... u horšie technicky vybavených ľudí to musí byť utrpenie!
Stránky nebudem hodnotiť, ale na dnešnú dobu nie sú vôbec jednoducé, sú preplácané zbytočnosťami!

Áno, tie flash tlačítka sú hovadina, spolu majú 170KB, tá ohavnosť (ten animovaný gif hore na stránke) má 630KB (a ide ma z toho poraziť), tie obrázky... prečo robíš náhľady tak, že veľkému obrázku nastavíš menšie width a height? Tak sa náhľady nerobia, potom sa nečuduj, že to ide pomaly.

Mám jednu stránku, ktorá je plná grafiky (zatial sem nedám jej odkaz), menu je robené cez obrázky a... celá zaberá 500kB cca, tak ty by si sa mal zamyslieť nad tým, čo tam dáš... a vykašli sa na animované gify a flash. Program na tlačítka? Ak si zdatný, tak použi GIMP, ak nie si zdatný, tak urob jednoduché textové tlačítko (bez obrázkov).
Bubák
Profil
shaggy
Nemám sice tak našlapanou mašinu, ale mi se stránka taky neseká. Ale "jen" ve Firefoxu, Opeře a Safari.
V IE (IE7) se mi stránka nehorázně seká, myslel jsem si, že IE vytunul :o)
welis
Profil *
stránka je jede v pohode v FF 2.0 v IE6 sem musel snad kazdy obrázek potvrdit jinak se nesaka IE7 ta to nerozjela vubec a IE 5.50 naskočil web v pohodě IE5.01 to zvlád taky v klidu a IE4.01 už hazela jiný fonty ....
Všeobecně se titulní stránka dlouho načítá spousta obrázků a obrázku v menu jsou deformovaný a ošklivý.. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0