Autor Zpráva
Bartolomey
Profil
Dobrý den, potřeboval bych si ujasnit, jak v CSS nacodovat tento layout. Bude to fungovat, kdyz na levé menu nastavím float: left, na obsah nic a na pravé menu float: right? Samozřejmě nemyslím, že tam dám jenom tyto tagy...
Díky za odpovědi!
shaggy
Profil
Čo takto pixyho trojstĺpcový layout?
http://www.pixy.cz/blogg/clanky/css-3col-layout/
ja ho používam všade, kde to potrebujem... je fakt super urobený, alebo ako by povedal dr. Zoidberg - whoopoopoopo
Bartolomey
Profil
shaggy
jojo, díky moc :)
Bartolomey
Profil
Už jsem si to trochu rozpracoval, ale potřeboval bych poradit, jak umístit vrch menu. Něco jsem zkoušel, ale rozpadlo se mi to.
http://hrkalik.savana.cz
Manq
Profil
Bartolomey
Třeba ho dej na pozadí tagu s oním menu. Řešení najdeš více. Některá lepší, jiná horší.
Bartolomey
Profil
To se myslím rozhodí.. Nemohl by si to nekdo stáhnout do PC a prozkoušet?
Manq
Profil
Nemohl by si to nekdo stáhnout do PC a prozkoušet?
Mohl, ale těžko to udělá. Každý má své práce dost. Zkoušej sám. Cvičíš si tím nervy :o).
Bartolomey
Profil
Manq
Já mám taky svojí práce dost, už jsem nad tím problémem seděl půl hodiny a nic jsem nevydumal.. :) Nemohl bys? :)
Manq
Profil
seděl půl hodiny a nic jsem nevydumal.
To ještě nic není. Třeba tě řešení napadne uprostřed spánku, zrovna ve fázi REM :o).

Nemohl bys? :)
Promiň, ale nemohl. Mám volno (ale Souki se to nesmí dozvědět, takže pššt).
Str4wberry
Profil
Odpovídám Bartolomey:
„Něco jsem zkoušel, ale rozpadlo se mi to.“
Tak ukaž, co jsi zkoušel. Pokusíme se Tě potom navést. Takhle nevím, kde je problém.
Bartolomey
Profil
Str4wberry
Zkoušel jsem tam dát div class pod id="lmenu", ale nic. potom jsem zkoušel dát id nad id="lmenu", ale taky nic. Zkoušel jsem to vložit obrázkem, ale to nebylo ono...
Jestli to dělám celé blbě, tak pardon, CSS se teprve učím. :)
Bartolomey
Profil
Nikdo nepomůže?
Str4wberry
Profil
Odpovídám Bartolomey:
„Nikdo nepomůže?“
Pomohl bych. Jen se mně zdá, že se málo snažíš… Přijde mi, že bys to chtěl od nás udělat celé. Možná jsem ale jen dostatečně nepochopil Tvůj (konkrétní) problém.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0