Autor Zpráva
Clair
Profil *
Ahoj, mám vlastnoručně nafocené foto a potřeboval bych, jestli náhodou nejde....aby se u fotek zobrazoval text s adresou stránek (nebo mým jménem) bez toho, abych to musel pracně na každou fotku upravovat v Adobe, Gimpu...atd.... Jde to přes nějaký kód???že bude přes fotku text?
Mistr
Profil
Clair
Nechci jakkoliv snižovat Tvé fotografické umění, ale mám známého, který je profesionální fotografem, a ten nějaké označování fotek vůbec neřeší. Podobně to má i další známý fotograf Jan Saudek.
Clair
Profil *
Tak pokud nejsem slepý, tak u fotografa Jana Saudka je na fotografiích >>> www.saudek.com <<<... Nejde o to, že mám extra fotografické umění, nebo něco podobného....ale je to v rámci chovatelské záležitosti a fotky od nás se davájí na určité weby, kde je možno si "zvýšit" návštěvnost i "touto reklamou"...
Mistr
Profil
Clair
Tak pokud nejsem slepý, tak u fotografa Jana Saudka je na fotografiích >>> www.saudek.com <<<...
Kde to vidíš?

Nechci ale odvádět pozornost od Tvého problému k otázkám fotografií Jana Saudka. Dost tedy již o Saudkovi a nechme prostor k řešení Tvého vstupního problému, tedy ochraně fotografií před kopírováním.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0