Autor Zpráva
ali8ali
Profil
cauko, predem rikam, ze jsem total lama v kodovani a v podobnych vecech. Tudiz pro me se tento problem zda jako velice obtizny, ale verim, ze se zde najdou takovy mozky, kteri mi dokazi pomoct a ani se pritom nezapoti. Jednoduchy, s kamosem jsme dali do kupy web pro nas herni klan. Co se tyce grafiky a tak, jsme skromni, tze nam to staci, akorat je problem, ze web nespolupracuje s ftp. Tudiz nejdou nahravat avatary, dema, screeny atd... zrejme bude chybka nekde v nejakem kodu ci tak neco... netusim... proto vlastne pisu sem, ze?? :) budu rad za jakkoukoliv radu... klidne piste i na icq... a ten web je http://www.uiii.clanweb.cz thx moc lidi éú
Akacko
Profil
ali8ali
a jak je tam nahráváte? Jakou chybu to píše?
Leo
Profil
To je spis dotaz na technickou podporu vaseho webhostingu, z html kodu nic o nahravani pres ftp nezjistime, teda pokud tam nemate bezpecnostni diru jak vrata, Leo
Matty
Profil
Musis nastavit CHMOD slozky, kam to nahravas, na 777. Pak by to melo jit normalne.
ali8ali
Profil
ono to to vlastne chybu nepise. Jen pri avataru (error upload)... Pri nahravani cehokoliv jineho, se to jakoby normal ulozi na web, vse vypada v poho, ale na ftp uz se to nenahraje, tudiz to nejde sosnout... Coz je problem... :-(
djlj
Profil
ali8ali
Přečti si, co psal Matty.
ali8ali
Profil
tj jako kdyz reknete fotbalistovi, aby nabrousil brusle... :D chapu pointu, ale nemam sajna, kde bych to mohl udelat... :D koukal jsem na jiny topicy, ale jsem z toho vseho jelen... :(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0