Autor Zpráva
apin
Profil *
zdravím všechny.

Snažím se vytvořit stránky pro kamaráda. Mělo by to sloužit jako takový katalog jeho tvorby. Starší a první verze je na stránce http://www.badaboom.wz.cz/ včera jsme koupili doménu a plánujeme rozšířit nabídku (přibudou vlastní mp3, informace, plakáty, ankety, guestbook atd.)
Než nám to zprovozní, tak máme čas na předělání náhledů a samotných obrázků (tyto nejdou zobrazit, protože je udělal ve CMYKu) a samozřejmě i webu.
Jde mi o to, že ty ikonky a počitadlo dole jsem chtěl vložit do jiného souboru a zobrazovat pomocí iframu. Už z toho důvodu, že kvůli netagent počitadlu stránka není validní a do budoucna další linky jistě budou přibývat...
Narazil jsem ovšem na problém v prohlížeči firefox, kde se mi místo obsahu vkládaného souboru zobrazuje jenom bílá plocha a ke všemu se vždycky přihlásí antivir, že narazil na trojana (což nechápu, protože obsah toho iframu je až na pár nových a zaručeně neškodných odkazů zcela stejný jako v té staré wz verzi) guestbook od blueboardu řeším také pomocí iframu a je vše bez problémů.

IE obsah zobrazí, ovšem v pravo dole a vrch a levý okraj má bílý rámeček, ale alespoň ho zobrazí. Antivir se v tomto případě neozve...

Ze zoufalství začínám uvažovat o původní koncepci a budoucí nové linky pracně přidávat na každou stránku zvlášť, tak se zkusím zeptat ještě zde, zda-li by pro mě neměl někdo nějakou užitečnou informaci...

Taky by mě zajímalo, jak se bude chovat obsah toho iframu :zdali to bude mít nějaký vliv na počítadlo(předpokládám, že ne-když se zobrazí) a ty odkazy ( <base target="_parent"> v hlavičce pochopitelně mám)
Leinad
Profil
Já tipuji, že v tom iframu něco je, zkontroluj jeho zdroják přímo na webu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0