Autor Zpráva
Erginka
Profil
Ahoj, mám problém s rámcema na své stránce erginka.wz.cz. Když kliknete na My PF nebo na Jára C. tak to jde normálně, ale když kliknte na index tak se otevře levý rámec znovu a tlačítka v tom prvním nefungují, pouze index, který se otevírá dál a dál pokaždé, když na něj kliknete. Snad mě chápete. Budu ráda za odpovědi a rady, co s tím. Předem moc děkuji.
Igby
Profil
To je jednoduché - odkaz na indexovou stránku musí také mířit do rámce nazvaného "prava_cast", ne do stávajícího "leva_cast", a musi odkazovat na stránku "prava_cast.html" -- klidně bych Ti tu vysvětlil, co to teď dělá po kliknutí na odkaz "index", ale myslím že by to bylo na dlouho a navíc bude přínosnější, když na to zkusíš přijít sama ;) Ale kdybys na to přijít nemohla, tak se třeba ozvi na icq (v mém profilu ;)), rád poradím.
Jo a ještě jednu věc ti doporučím - přejmenuj obrázky tak, že z nich odstraníš mezery a nahradíš je třeba pomlčkou - některé prohlížeče by totiž se stávající podobou mohly mít problémy.
Erginka
Profil
No tak jsem to udělala a je to to samé.
Měsíček
Profil
Nedělat stránku v rámech? :o)
Mistr
Profil
Erginka
Už je to v pořádku, ne?

Krom toho zmenši datový objem obrázků (200 i 300 kB je skutečně strašně moc) a zruš hudbu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0