Autor Zpráva
Svit33
Profil
Mam urobeny web www.wog.tym.sk a plno ludi pise ze je pomaly je to mozne serverom?
tak som to dal na iny server www.worldofgrafic.freeweb7.com ale nevidim v tom rozdiel mne to ide rovnako baa zda sa mi ze freeweb7 je pomalsi.
sksute mi nejak poradit ci convertovat html kod do nieco ineho alebo uz nic sa s tym neda robit.

A dalsie je problem s novinkami nasiel som Novinkovac www.novinkovac.wz.cz dal som ho tam a vybehlo mi to tam ako malo, ale narazila kosa na kamen a nedlo sa tam nic pridat editovat ani zmazat clanky tak mi sksute poradit nejake riesenie.


Uz som to skusal vsade a toto je moja posledna nadej
Igby
Profil
Nevím, jestli to může být hostingem, ale každá jedna tvá stránka má (kód+obrázky) kolem 60 kB, což je na to, že neobsahuje prakticky žádný text, celkem dost. Také bys měl, pokud chceš opravdu měnit obrázky v menu při najetí myší, nějak zařídit jejich preload (http://www.jakpsatweb.cz/javascript/preload-obrazku.html).
S novinkovačem ti bohužel neporadím, protože při kliknutí na uvedený odkaz se mi zobrazí webzdarmácká hláška Nepovoleno/Forbidden :-(
Svit33
Profil
www.novinkovac.wz.cz/kniha.php skus toto iba skopirovat

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0