Autor Zpráva
Warlord1
Profil *
Zdravím, jsem asi natvrdlej, ale nejsem schopen nikde najít (a že hledám!) návod jak dostat výpis z RSS spřáteleného webu do mých stránek. Ideální příklad je třeba hwmag.cz a jejich výpis novinek z extrahardware.cz

Pokud by někdo měl někdo link na nějaký článek zabývající se tímto nebo náčrt nějakého kódu, prosím vás, podělte se se mnou. Děkuji mockrát!

W.
Casero
Warlord1
Myslíš RSS parser?
djlj
Třeba bude stačit: http://vsevjednom.cz/sluzby/rss-online
Warlord1
Profil *
Zdravím a děkuji za odpovědi,
ano měl jsem na mysli RSS parser, akorát jsem nevěděl jak se to přesně jmenuje. Pokoušel jsem se využít lasrRSS, ale hází mi to chybu:

Fatal error: Call to undefined function: iconv() in c:\apache\htdocs\parser\lastRSS.php on line 106

Upozorňuji, že kód lastRSS.php jsem neměnil, jako načítací soubor jsem využil některý z příkladů na stránce lastRSS.

Nevíte někdo co je špatně?
djlj
Call to undefined function
Zkoušel sis to přeložit? Jednoduše taková funkce neexistuje, a to proto, že nemáš v php povoleno potřebné rozšíření.
Warlord1
Profil *
Zkoušel a přeložil.

Bohužel nevím, co mám udělat pro to, aby ta funkce fungovala jak má. V PHP jsem zatím v loji a nevím jak donutit apache na localu ani co je potřeba na serveru. Samozřejmě mi jde primárně o ten server...
Warlord1
Profil *
Zdar,
tak už jsem to rozběhal pod apachem, v php.ini jsem si to povolil a chybějící libiconv doinstaloval. Rád bych, kdyby mi někdo pověděl, jak a co provést na serveru, aby funkce iconv fungovala. Zda lze také doinstalovat, nebo je to věc podpory hostingu...děkuji za případné odpovědi.
W.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: