Autor Zpráva
MSi
Profil *
Ahoj
mám problem s .htaccess když to vytvořím uloži se jako textovej soubor a to je asi špatně jestli se nemýlim
djlj
Profil
http://www.google.cz/search?q=vytvo%C5%99en%C3%AD+htaccess
Nox
Profil
MSi
Není, prostě jen se musí jmenovat ".htaccess" s tečkou na začátku, bez tečky a přípony na konci
MSi
Profil *
aha diky, to asi dělám někde jinde chybu
vytvořim htaccess napíšu tam teto příkaz ErrorDocument 404 /chyba.html na web si dam stranku chyba.html ale při zadáni chybne adresy směřujici na můj web se mi zobrazí star stránka ne ta má
Nox
Profil
MSi
Zkontroluj místo a název souboru, pokud je to dobře zadané, tak (star stránka)
je možné, že zrovna u tohoto hostingu nejde nastavit 404...nevim...
MSi
Profil *
vypada to že je vše v pořádku a hosting to podporuje, ale není duležita věc
přesto diky za příspěvky
Nox
Profil
MSi
Já to mám zadané takto a jede to
ErrorDocument 404 "http://www.nox.dspectrum.net/404.php"
MSi
Profil *
taky jsem zkoušel ale nic, ono by to mělo vypadat takhle ".htaccess" a u mě to vypadá ".htaccess.txt" ale to jsem se dozvěděl že je správna tak mi to nejde dohlavy
Nox
Profil
dozvěděl že je správna
není, nemá být ".htaccess.txt" ale ".htaccess"

resp. abych to uvedl na pravou míru, tak nikdy nikde sem to neviděl
jinak než takto a takto to jede...
Beduin
Profil *
Má to být .htaccess (s tečou a bez přípony). Na Linuxu (windows se na serverech skoro nepoužívají - ale nechci tady rozjet flame) můžeš soubor vytvořit klidně bez přípony a čím se má otevřít nebo jestli se má spustit se určuje podle jeho hlavičky. A tečka na začátku značí skrytý soubor.
MSi
Profil *
ano to jsem četl ale na ftp ho vidím
Trejpa
Profil
MSi
Skrytý je pro návštěvníky, ve FTP záleží na nastavení. Z prohlížeče ho nestáhneš (nezobrazíš).

".htaccess" vytvoříš docela jednoduše. Poznámkový blok > [... napsat ...] > Uložit jako > Název souboru: .htaccess > Uložit jako typ: Všechny soubory > Uložit. A máš to bez přípony txt.
MSi
Profil *
už to mám, díky všem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0