Autor Zpráva
Pointik
Profil *
Pouze bych se chtěl zeptat, proč například v FF a IE (možná i jiných) dělá někdy problém procentuální hodnota.
Například width: 100%; ?
Manq
Profil
Mně žádné problémy nedělá. Radím ti, abys lépe popsal svůj problém, abychom ti mohli dát relevantní radu.
tiso
Profil
zaokrúhľovanie a box-model...
Pointik
Profil *
Aj .. pozdě jsem si uvědomil, že jsem vlastně problém vůbec nepopsal :D Omlouvám se.. a přitom to byla taková chvilka..

Jde o to, že při již zmíněném použití width: 100% místo například width: auto; obsah elemetu, který má nastavenou šířku tímto způsobem, jednoduše přeteče, nebo se šířka elementu zvětší na hodnotu vyšší než do jaké míry je široký obsah elementu.
- elementem rozumějte například div
Pointik
Profil *
tiso:
Abych pravdu řekl, tak nerozumím Vaší odpovědi a vcelku doufám, že nejsem sám :)
Railbot
Profil
Pointik
zaokrúhľovanie
Tím bylo myšleno, že například pokud něčemu dáš šířku třeba to je fuk 63%, tak každý prohlížeč si to může ve výsledku zakrouhliut jinak (přepočtem na px). Proto vznikají rozdíly.

a box-model...
Box model, dělá rozdíly v počítaní šířky.
Pointik
Profil *
Railbot:
Děkuji za vysvětlení.
Ale přesto, je možné, aby by to bylo zaokrouhlování, i když se délka toho "elementu" (divu) neměnila, přestože obsah se měnil? Tedy že délka divu byla stále stejná, přestože jednou byl text kraťoučký a na jiné stránce naopak velmi dlouhý. Potom si myslím že zaokrouhlování v tomto případě není oním problémem, ne?
A box-model? To je co prosím?
Manq
Profil
A box-model? To je co prosím?
Klikni na ten odkaz, který ti věnival Railbot.

Ale přesto, je možné, aby by to bylo zaokrouhlování, i když se délka toho "elementu" (divu) neměnila, přestože obsah se měnil? Tedy že délka divu byla stále stejná, přestože jednou byl text kraťoučký a na jiné stránce naopak velmi dlouhý. Potom si myslím že zaokrouhlování v tomto případě není oním problémem, ne?
Tohle jsem vůbec nepochopil. Vcelku doufám, že nejsem sám.
Railbot
Profil
Ale přesto, je možné, aby by to bylo zaokrouhlování, i když se délka toho "elementu" (divu) neměnila, přestože obsah se měnil? Tedy že délka divu byla stále stejná, přestože jednou byl text kraťoučký a na jiné stránce naopak velmi dlouhý. Potom si myslím že zaokrouhlování v tomto případě není oním problémem, ne?
Snad se bavíme o šířce, ne? Tak znovu a s rozmyslem.
Pointik
Profil *
Railbot:
Manq:
Omlouvám se pánové, zjistil jsem už v čem je problém - tedy ve mně. Špatně jsem pochopil (spíš úplně zapomněl na) to, jak se element chová, když mu dáme šířku/výšku v procentech.

No naštěstí jsem to nerozpitval ještě více .. omlouvám se ještě jednou a i tak děkuju za pomoc-nepomoc :o]

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0