Autor Zpráva
thanku
Profil
Mam problem s defragmentaci disku C na kterem je soubor o velikosti 14 GB.
Defragmentace pokazde konci hlasenim ze nedokaze defragmentovat spominanej soubor.

Hledal jsem v napovede ale nenasel jsem zadnej limit pro velkost souboru ktere chci defragmentovat. Dokaze mi s tim nekdo poradit? Krome 14 GB souboru jsou na disku jeste dva dalsi o velikosti 1GB a 3GB ktere nedelaji zadne problemy. Dekuji.
Joker
Profil
Možná na disku prostě není dost volného místa.
peta
Profil
thanku
Ono hodne zalezi na tom, co ti vypise za hlasku. Samozrejme jsi nic neuvedl, pak si pomoz sam.

Tak od oka mne napadaji 3 takove moznosti
- scandisk
- volne misto
- win defrag to neumi
- spusteny program-smejd

- scan - znamena, ze jsou prekrizene soubory a je treba spustit scandisk
- volne misto - je treba, aby si mel kam ukladat pomocnou kopii, protoze win-scandisk je takovy smejd, ze si preden nezmapuje disk a neuklada data casto primo na misto. Z toho vyplyva, ze je treba min 1x14G na 14G soubor, idealne 2x tolik
Mimo to, neznam soubor, ktery by mel 14G. Jestli je to video, zkonvertuj ho do rozumnejsiho formatu na externi disk (protoze na ten samy se zapisuje 5x pomaleji). externi znamena, ze se nejedna jen o partition na tom samem disku pojmenovana jako D:
- smejd - virus nebo jiny program, ktery blokuje defrag nebo soubor, nektere programy muzou defrag prerusit a on zacne od zacatku. Tez ne moc prijemne. Radeji vsechno krom defrag vypinam a jdu pryc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0