Autor Zpráva
etecko
Profil
prosim o radu mam stranku www.zaber501.cz a porad kdyz zadam do vyhledavace zaber501 tak nic to nevyhleda, pritom mam meta key atd, mohl by mi nekdo zkouknout zdrojak? JSEM Z TOHO FAKT NESTASTNA
DIKY MOC E.T.
Měsíček
Profil
Zkus registraci do vyhledávačů, jinak jak dlouho tam tu stránku máš?
Dranel
Profil
etecko
Někdy to trvá den, někdy týden, někdy měsíc. Třeba já (www.dranel.cz) jsem ve fultextu jen když vyhledáváš ve světě, nechápu proč.
Měsíček
Profil
Někdy to trvá den, někdy týden, někdy měsíc.

Někdy rok a někdy se nedočkáš vůbec.
e.t.
Profil *
sakra to musim udelat registraci ve vsech vyhledavacich? ted jsem se zapsala jako firma na seznamu, prej nato maji ctrnact dni, tagy na keywords jsou snad v poho, fakt me to sere, pac to byl pozadavek znameho, uz nevim co s tim
tiso
Profil
<META name="description" lang="en" content="stavební práce, zemní práce, autodoprava, zaber501">
<font>, tabuľkový layout, žiadne nadpisy...
Myslíš si že toto je v poriadku?
ninja
Profil
e.t.: Jak dlouho mate stranky spustene? Vydrzte 1-3 mesice. A napiste spolupracujicim firmam a lidem, jestli nedaji a sve stranky odkaz na vase.
etecko
Profil
tiso jsem fakt zacatecnik, jak by to bylo lepsi??
Měsíček
Profil
Nepoužívat tag <font>, více zapojit CSS a vykašlat se na tabulkový layout .. a nedělat z META tagu description META tag keywords.
tiso
Profil
Začni týmto:
http://semantika.havrlant.net/
Dranel
Profil
etecko
www.semantika.name
Mimochodem uvádíš v popisu lang="en" a popis (v tvém případě to jsou klíčová slova) je česky...
Dále mimochodem nepiš META, ale meta...
Měsíček
Profil
Dále mimochodem nepiš META, ale meta...

Z hlediska SEO je to fuk.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0