Autor Zpráva
joe
Profil
Z ničeho nic mi záhadně začal fungovat...
tKej
Profil
Z ničeho nic asi ne, zkus si vzpomenout co jsi na tom PC dělal, nebo jestli tomu nemohl pomoc někdo kdo má k PC přístup
joe
Profil
Nee :) Ja jsem ten původní text smazal, teď tam je napsáno, že záhadně začal fungovat zase... Takže už to je vyřešené, nevím čím to bylo, ale den a půl mi to nefungovalo...
joe
Profil
Divim se, že mají moderátoři možnost menit titulek diskuze. Nebo si snad někdo myslí, že oznamuju, že mi záhadně začal fungovat apache? Nechápu to, zřejmě si zdejší moderátoři myslí, že jsou něco víc, když mění každý titulek... Mimo to, pak praví autoři své diskuze hůře hledají.
Str4wberry
Profil
Odpovídám joe:
Divim se, že mají moderátoři možnost menit titulek diskuze.
Od toho jsou moderátory, aby mohli nevýstižný / příliš obecný titulek změnit.

Mimo to, pak praví autoři své diskuze hůře hledají.
Proto je dobré vymyslet vhodný titulek sám. Osobně neznám znění titulku původního, ale nemyslím si, že by jeho název některý z kolegů moderátorů změnil, aby ukázal, že je něco víc. :–)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Kolega joe si na špatné názvy vláken zjevně potrpí a moc se zlobí, když si moderátor dovolí vlákno přejmenovat.


Reaguji na joa:
Divim se, že mají moderátoři možnost menit titulek diskuze.
Název vlákna tu není vůbec pro tebe, slouží především k lepší orientaci ostatním. Přejmenovávání nepovažuji pouze za právo moderátora, ale i za povinnost. Jestli si chceš povídat na toto téma, založ si nové vlákno v odpovídající kategorii.

Mimo to, pak praví autoři své diskuze hůře hledají
Kdyby tu leželo vedle sebe padesát vláken nazvaných „Osobní stránky“ nebo „Apache“, našli by je lépe? Špatně nazvaná vlákna se hledají hůře i autorům.

Nebo si snad někdo myslí, že oznamuju, že mi záhadně začal fungovat apache?
Koukám na první příspěvek a žádná jiná interpretace mě nenapadá. Nevím, jak vypadal před úpravou, ani nevím, jak zněl původní titulek.
Pokud se ti některý z nových názvů vláken nelíbí, navrhni lepší (nikoliv jen jiný) a někdo z moderátorů ho změní.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0