Autor Zpráva
Thomys
Profil
Chtěl bych se poradit, jak třeba na mojí stránku http://kreta.suntravel.cz umístit za rám stránky třeba bannery invie..aby čněly mimo stránku.

a taky se už týden morduju s tím, že nevím a za boha nemůžu přijít na to, jak udělat pzadí do ztracena. Jeden nápad byl udělat obrázek, ten ve photoshopu postupně zesvětlit a nahrát jako pozadí...ale bohužel se to na serveru vůbecr nezobrazilo.

Moc děkuju za rady a připomínky.

Ještě takový větší detail.U mých stránek..např. i Kréty se ve vyhledávání nezobrazuje náhled stránky..může to být způsobené větším uvodním obrázkem? nebo to chce jen čas?
Cikoo
Profil
Thomys
pro pozadí do ztracena můžeš použít v photoshopu nástroj přechod
Plaváček
Profil
Thomys

ve vyhledávání nezobrazuje náhled stránky

Využij možnosti přidat URL zde http://search.seznam.cz/pridej-stranku . Vedlejším efektem je doplnění náhledu stránky v řádu hodin.
pop
Profil *
Mám stejný problém co se týče banneru mimo stránku, jak docílím toho aby byl banner mimo stránku a ve všech prohlížečích mi seděl na stejném místě? Tak jak je to ted napsané by mi to skoro vyhovovalo ovšem v opeře mě banner zasahuje do rámu. Také bych chtěl zajistit to aby "rok 2008" byl stále na středu velkého rámu, a né aby byl posunut k malému banneru, prosím jak toho mám docílit?

<html>
<head>
</head>

<p align="center">
<iframe name="i" width="700" height="1087" src="ram1.htm" marginwidth="1" marginheight="0" scrolling="no" border="0" frameborder="0" align="middle" style="border: 1px solid #800000"></iframe>

<span style="position: absolute; top: middle; left: middle">
<iframe style="border:0px;" src="http://poutaky.denik.cz/hradecky.denik.cz-text5-zpravy_region.htm l" width="160" height="800" scrolling="no"></iframe>
</span>

<p align="center">
<font face="verdana" size="5">rok 2008</font>

</body>
</html>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0