Autor Zpráva
Qwert
Profil *
Čau založil sem si stranky na web zdarma goodlike.xf.cz k němuž jsem dostal i emailovou schránku.
Ale nevím jak se na ten email připojím a jak z něj něco pošlu nebo si něco přečtu?
Měsíček
Profil
Třeba doma na MS Outlooku nebo nějákém e-mailovém klientu (na počítači).
Qwert
Profil *
Tak fajn našel jsem nagoogle několik ms outlooku ale nevím který si vybrat.díky za link
Gekon
Profil
Qwert
MS Outlook Express je součástí WIN XP, MS Windows Mail součástí Vista, tak si vyber. Popřípadě si můžeš zadarmo stáhnout Thunderbird.
Bubák
Profil
Pouze přes webové rozhraní:
http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#9

Pokud ti to nevyhovuje, založ si normální e-mail nekde jinde, možností je dost.
Qwert
Profil *
tak jo našel sem i tohle u sebe v pc parkrat to namě už vybaflo ale pokaždé sem to zavrhnul.
Tedka sem zkoušel registraci ůčtu ovšem na mě vyskočil "bubák"tedka nemám na mysli vašeho drahého a schopného kolegu nýbrž bubáka v podobě P0P3 serveru a v podobě serveru HTTP + se k nim přidalo ještě jedno strašidlo které sem si raději nezapamatoval co mám s něma dělat nevíte někdo.Moc vás prosím
Qwert
Profil *
co to znamená webové rozhraní?
Bubák
Profil
Že na poštu u nemůžeš použít poštovního klienta, ale jedině prohlížeč.
Qwert
Profil *
Zkouším to tedka s tím webovým rozhraním anejdeto píše to nějaké chybné kody.už sem zoušel forum na webzdarma ale nikdo mi neodpovidá.co mám dělat dík.
Měsíček
Profil
Říct více informací .. například jakou chybu to vypisuje .. mi nemáme věštící kouli.
Qwert
Profil *
Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0