Autor Zpráva
Clair
Profil *
Chci se zeptat, jaký druh layoutu je na web osobních a chovatelských stránek nejvhodnější?

*hlavička, levé menu, obsah, pravé menu, patička
*hlavička, levé menu, obsah, patička
*hlavička, pravé menu, obsah, patička
*hlavička ->v ní menu, obdah, patička
*jiné


Moc díky za typy, které Vám přijdou nejvhodnější.
Railbot
Profil
Záleží na množství obsahu. Ale vesměs je to úplně jedno. Udělej takový layout, jaký se bude tvým návštěvníkům podle tebe nejlépe "používat".
chaos
Profil *
Na samotnem rozvrzeni az tak nezalezi, dulezite je, jak si pohrajes s detaily, jak co podtrhnes, nadtrhnes, jak sladis barvy, jake vyberes pismo a jakou mu das velikost....
Railbot
Profil
Na samotnem rozvrzeni az tak nezalezi
Samozřejmě, že také záleží.
chaos
Profil *
proto je tam az tak

samozreme ze zalezi, ale v podstate pokud si pohrajes s detaily, tak web usijes na kteremkoli layoutu. Kez by me ale tohle slo...
Clair
Profil *
Díky za rady. A jakou verzi layoutu preferujete Vy?
Měsíček
Profil
*hlavička, levé menu, obsah, patička
Railbot
Profil
*hlavička, pravé menu, obsah, patička
Clair
Profil *
Díky moc, upřesnili jste mi, to, co jsem si myslela - že jsou 2 menu zbytečná...
Ještě jednou díky
Dranel
Profil
Clair
Dvě menu bych dával na portály a jiné velké a rozsáhlé stránky. Jako například na můj fantasy portál www.dranel.cz (nedoděláno) - do jednoho menu bych to všechno nenarval.
Clair
Profil *
A doporučujete dělat layout ručně nebo např. z interval.cz? Jaký je v tom rozdíl (krom omezeného výběru na portálu)?
Měsíček
Profil
Ručně.
Clair
Profil *
Tak si tvořím layout ručně - povedla se hlavička, obsah a patička....jen nevím, jak mám rozdělit ten střed na levé menu a obsah? Pokouším se o to, ale pokaždé to je jen ve velikosti textu a dál to pokračuje zase po celé délce stránky. Jak mohu udělat, aby byl obsah stránky rozdělen na levé menu a obsahovou část, a aby to bylo rozdělené od hora dolů po celé délce?

Díky za všechny typy.
Dranel
Profil
Inspiruj se z layoutů zde: http://blog.html.it/layoutgala/
Je to dobrý základ, po vylepšení ještě lepší.
Clair
Profil *
A z tama si mohu kod okopírovat a třeba upravit? nebo tam musí být nějaký opdkaz na ty stránky?
Měsíček
Profil
nemusí, můžeš klidně zkpopírovat, ale bude ti to k ničemu spíše se jen podle toho něčemu přiuč.
Dranel
Profil
Clair
Já začínal tak, že jsem si pročetl JPW a postupně to zkoušel. Když jsem to dodělal, stáhnul jsem si layout, kterej se mi nejvíce líbil a do něj jsem naskládal vše, co jsem se zatím naučil. A vznikl můj první web, ze kterého je teď fantasy portál. Teda spíš bude.
krteczek_jinde
Profil *
Clair: http://krteczek.czweb.org/jpw/2/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0