Autor Zpráva
l.lenek
Profil *
Ahoj, nevim si rady. Mam Wamp5 a zapla jsem vpravo na liste u ikony wamp online a ted mi nejde localhost na Firefoxu ktery pouzivam. Zkousela jsem prepmout na offline ale nejde mi to. Prosim Vas zkusenejsi o radu. Dekuji l.lenek
l.lenek
Profil *
Kdyz offline zmacknu nekolikrat tak mi to vypise tuto chybu. Bohuzel neumim anglicky

Could not execute menu item (internal error)
[Exception] Could not perform service action:
Služba nyní nemůže přijímat řídící zprávy.

Tak a jsem v koncich
l.lenek
Měsíček
Profil
spustit - cmd - net stop mysql
spustit - cmd - net start mysql

to samé i s Apachem .. net stop apache2 nebo apache nebo apache2.2 nevím jak to máš nastavené musíš zkoušet.
l.lenek
Profil *
Masicku, ty mne vzdycky zachranujes :)

Bohuzel mi radek vypisuje Zadana sluzba neni nainstalovana sluzba a pritom mi doposud wamp a php a mysql slo a ted je online a nejde. Divne je, ze na exploreru mi localhost funguje i phpMynAdmin a normalne muzu pracovat. Pracuji vsak ve Firefoxu a v tom mi slo vse vporadku pred tim nestastnym zmacknutim na online.
l.lenek
Měsíček
Profil
Start - Ovládací panely - Nástroje pro správu - Služby --- a tady v kolonce název najdi to mysql nebo apache co chceš - klikni na ni pravým tlačítkem - a dej "Zastavit".
l.lenek
Profil *
Tak jsem to zastavila, radeji obe dve sluzby a nasla jsem taky v nazvech PHPGeekUtil a ten je zastaveny(treba ti to pomuze) Co mam delat prosim Te ted?
Měsíček
Profil
PHPGeekUtil je monitor starého Apache .. nevím co tam dělá, ale to prozatím neřeš ..

Spíše bych potřeboval vědět co vlastně potřebuješ .. chceš, aby jsi se mohla dostat na localhost jak z IE tak i z FF? Jestli ano tak mi napiš co dělá FF když mu napíšeš

localhost
127.0.0.1
Http://localhost/
Http://127.0.0.1/
l.lenek
Profil *
Mesicku prosimte, to mam tedy opet zpustit to, co jsem zastavila? localhost mi nejde zpustit ani v Opere. Zkusim to zpustit a napisu ti.
PS. Potrebuji zpoustet localhost ve vsem prohlizecich.
l.lenek
Profil *
Mesicku!!! Tak uz mi to funguje. Ty jsi pasak. Moc ti dekuji.
Jen by mne jeste zajimalo, procpak mam wamp stale online.
Měsíček
Profil
A co jsem takového napsal, že to funguje :o)
Proč je stále online? Protože jsou spuštěny základní služby, které WAMP pro svou funkci potřebuje.
l.lenek
Profil *
Tak jsem o neco chytrejsi. Ted si lamu hlavu s MySQL vkladani prispevku a nejde mi pridat dalsi prispevek. Prvni tam sel vlozit bez problemu. Asi mam spatne nastavenou tabulku a v ni id.
Jeste jednou ti moc dekuji. Ahoj l.lenek
peta
Profil
l.lenek
treba ti pomuzou moje stare priklady
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub13
Jde o to mit spravne napsany prikaz insert, pripadne mit id prispevku jako autoincrement

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0