Autor Zpráva
Dany
Profil
prosim udelate mi nekdo virtualni staj. vse nacham na vas.. prosim nutne.. dekuji
Nai Dzet Quiv
Profil
A jakou? (A za kolik? ;-))
none
Profil
to by me taky zajimalo za kolik heh
mgiel
Profil
Dany
Skus napsat více informací ...

buď ti se zde nalezne dobrá duše,která ti věnuje část svého života a vytvoří ti virt.staj ....
nebo zde můžeš najít lidi kteří ti to vytvoří za peníze,naturalie a pod ...
Leo
Profil
Koukam, ze virtualni staje je ten nejaky fenomen :-) Leo
Hanz
Profil
Začínám si myslet že by někdo měl udělat redakční sistém pro virtuální stáje :o)
Leo
Profil
A nic takovyho jeste neexistuje, uz jsou blogovaci systemy, redakcni, proc ne virtualni staje kdyz je poptavka, jak se zda :-) Leo
AMD
Profil
ee, udělej si jí sám :P ... :D
bojars
Profil
Možno blbá otázka:

Prezraďte mi čím sa taká "Virtuálna stajňa" odlišuje od bežnej stránky, respektíve redakčného systému... inými slovami: čím je špecifická? Okrem (IMHO) koní.
?
Profil *
forModerátor
Doporučuji zavřít téma - je k ničemu.
Acci
Profil
Falco
Proč bych to mělo zavírat?
Stále čekáme na vyjádření Dany, co přesně chce
mila
Profil
Co je virtuální stáj?
Když je to taková móda, tak na ni nějakou hoďte link :)
Třeba si ji taky udělám. S blogem už díru do světa neudělám, ale stáj zní dobře.. :)))
Fred
Profil
Myslím, že stále existují a budou existovat lidé potřebující získat reference. Takže to nevidím jako nemožné, že by se někdo na tuhle nabídku chytnul. Nicméně problém bývá s neukázněným zadavatelem, který není schopen dodat potřebné podklady. Dany se zatím nijak nevyjádřil, tak možná patří do téhle kategorie. Ač by to někdo udělal, musí to mít z čeho udělat. BTW nepřipadá vám někdy tvorba stránek jako sekerková polívka z pohádek?
Spikee
Profil
mila
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=54 5
mila
Profil
no tak koukám, že stáje docela jedou. Vůbec nechápu, jak jsem si toho mohl nevšimnout. Až budu mít trochu času, tak se asi také do jedné pustím
thingwath
Profil
Pomalu začínám uvažovat, že nějaký systém na správu stáje napíšu :-)
Ahoj
Profil *
vulgární obsah příspěvku byl vymazán moderátorem
thingwath
Profil
Tipuju, že jde o malou holku, takže není nutno používat tak silná slova.
Argos
Profil *
Cus, lidi
jak to tak ctu, tak me to taky docela zlákalo takovou stáj vytvořit (už dlouho chci vytvořit nějakou online hru, avšak když jsem jednou zkoušel simulaci reálného života ve městě, zjistil jsem, že sám na to nemam - pořád mě napadaly různý další vychytávky, furt jsem to přepracovával a konečnej výsledek nakonec téměř žádnej), myslím si že když by se našli třeba další jeden nebo dva lidi, kdo by chtěl udělat virtualni staj formou on-line simulace, určili by jsme si jasné cíle atd. (chtěl bych to v php - jiný jazyky si moc nedávám) mohla by to být celkem sranda (o procvičení a získání nových znalostí z PHP ani nemluvě).
Takže kdo píše stránky pro zábavu a chtěl by udělat virtuální stáj pište na email argoss@atlas.cz nebo ICQ 343321665 (icq, používám raději).
Co třeba thingwath? (z toho co píšeš mám pocit že by jsi se přidal :-))
Zatim čus Argos
thingwath
Profil
Argos

Klidně bych s tím v rámci možností pomohl, ale zase nemám času na rozdávání, takže spíše jenom omezeně :-)
Argos
Profil *
ok, jen mám jeden malej problém - potřeboval bych někoho kdo mi popíše co všechno může v takový stáji být (v životě jsem tam nebyl) jo a když by byl někdo na grafiku bylo by to taky lepší, ale jinak to udělám sám...
Kdo se chce přidat tak pořád pište ICQ 343321665 email argoss@atlas.cz
Cau Argos
thingwath
Profil
Argos

Základ každé aplikačky je analýza. Je potřeba projít existující stáje a sepsat co taková průměrná stáj umí... :-)
Argos
Profil *
To je celkem pravda (ale přiznávám, že bych to asi neuďelal, když by jsi mi to nenapsal) - musím uznat že jseš asi lepší programátor než já :-D, a nebo jsi profík a ne nějakej 16-ti letej student ;-)
thingwath
Profil
Ano, je mi bez tří měsíců 18 :-D
Argos
Profil *
Tak to klobouk dolů (ikdyž žádnej nemám) :-D
koukám že mám co dohánět ;-)
Argos
Profil *
Tak to klobouk dolů (ikdyž žádnej nemám) :-D
koukám že mám co dohánět ;-) (doufam že tady z toho za chvíli neuděláme chat, radši už nic nebudu psát, když to nebude až tak důležitý)
Argos
mila
Profil
pořád pište ICQ 343321665
Sem už psal..
Argos
Profil *
mila
Sory, mě nic nepřišlo - ani nějaký systémovy upozornění, zkus napsat znovu nebo napiš svoje ICQ a ja napíšu tobě. Argos
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0