Autor Zpráva
spageta
Profil
Prosím vás... jak můžu udělat abych na barevném pozadí neměla obrázek( ne fotku nebo něco ve tvaru odbélníku nebo čtverce) jakoby v bílém čtverci???
AMD
Profil
jestli jsem tě správně pochopil tak border="0" do img
spageta
Profil
ne to ne..... tohle je spíš grafickej problém než v kódu.... třeba když jsou to takový ty kreslený obrázky nebo loga a 3D nadpisy, tak se mi to zobrazí na barevném pozadí tak, že okolo sebe to má ještě bílej čtverec....
AMD
Profil
Okay... je to PNG ?
1, IE neumí průhledný PNG
2, Malování neumí uložit průhlednej GIF
spageta
Profil
no to je taky další problém... když si chci uložit obrázek z netu, tak to nemůžu uložit v jiném formátu než v tom blbim bmp.... poradíš proč???
Leo
Profil
"když si chci uložit obrázek z netu, tak to nemůžu uložit v jiném formátu než v tom blbim bmp.... poradíš proč???"

Protoze pouzivate - s odpustenim - blby prohlizec IE, a ten kdyz ma plnou kes (pamet) tak stavkuje, Leo
AMD
Profil
TIP: Přestaň používat IE a stáhni si Firefox a taky IrfanView aby jsi mohla ukládat alpha kanál u GIFu a PNG
spageta
Profil
a co to je to alpha kanál???
AMD
Profil
jedna barva, která je průhledná (tu zvolíš při ukládání) = zmizí čtverec okolo
spageta
Profil
super.... a to IrfanView si můžu stáhnout odkud??? atakže když tam určim při ukládání že chci aby byla průhledná bílá, tak ten bílej čtverec zmizí???
AMD
Profil
přesně tak, www.irfanview.com
spageta
Profil
pro Lea:
v tomhle se vůbec nevyznám.... jaká paměť???
AMD
Profil
a ulož to jako GIF, aby chápal i IE
Acci
Profil
AMD
Nechci tě opravovat, ale Index Transparency není jedna barva ale i více poloprůhledných.
Normální jedna barva průhledná ke Index Transparency
Acci
Profil
jaká paměť
Prohlížeč má v sobě paměť (cache), do které si ukládá navštívené internetové stránky, aby se při příští návštěvě rychleji načítaly
spageta
Profil
a to vadí tomu, že se mi obrázky dají uložit jen v bmp???
habendorf
Profil
AMD: 2, Malování neumí uložit průhlednej GIF

Rozhodně Malování nechci prosazovat, ale v zájmu objektivity: umí
AMD
Profil
habendorf
No vidíš, já myslel že ne ...
Cody
Profil
spageta velikost souboru je mnohem větší např. 1.5 MB (bmp) a 300 kB (jpg).
Anonymní
Profil *
a když vymažu nějakou tu paměť tak to budu moct ukládat v jpg???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0