Autor Zpráva
Jana
Profil *
Hostuju na "webzdarma", kde jsme dokončila své stránky...tak už nemám přístup ke správci souborů jako před tím, ale potřebuju je upravovat i nadále.Nevím, jak mám pracovat s phpmyadmin, jak mám upravit stránku, která už existuje.
Petra
Profil
Teď asi nevím, jak to přesně myslíš. Jestli tam stránky máš, tak k nim jistě máš i přístup (přišel Ti v mejlu při registraci těch stránek). Tam máš login (to je myslím něco jako tvojedomena.wz.cz) a heslo. Normálně se přihlásíš a někde tam bude i odkaz na phpmyadmin. Jestli to heslo už nemáš, tak je tam u loginu nějaký odkaz kolem zapomenutého hesla. Možná si myslela něco úplně jinýho a já jsem nechápavec nechápavá :-)
Jana
Profil *
Asi jsem to spatne popsala....do databaze se dostanu,svuj login i heslo znam,ale nevim jak pracovat s databazi,kdyz chci upravit svoje stranky.Je tam nejaka struktura a sql,ale nikde zadny seznam mych souboru,ktere bych chtela editovat.
Honza Hučín
Profil
Jano, stránky nejsou uloženy v databázi. Stránky jsou soubory. Dostaneš se k nim přes FTP přístup, na to potřebuješ program, který umí pracovat se soubory přes FTP. Například Windows Commander nebo Total Commander.
Viz http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0