Autor Zpráva
igracek2
Profil
Omlouvám se, pokud je dotaz stupidní, ale se skriptováním teprve začínám.
Pomocí příkazu onclick="window.open ...atd." otevírám nové okno s fotografií. Jak mám docílit toho, aby se velikost nového okna přizpůsobila velikosti fotografie? Je to vůbec jednoduše možné?
Předem děkuju za radu Tom
peta
Profil
google.com lightbox javascript
cz.php.net/image

Co tak prizpusobit fotky na jednotny rozmer? Vypada to vic profesionalne. Pak odpada problem s prizpusobovanim okna.
karelm
Profil
A jak přizpůsobíš fotky na stejný rozměr, když některé můžou být na výšku a jiné na šířku. Čtvercový formát ?
Já pro tento účel používám HighSlide (najdeš přes Google) - kliknutím otevřeš, kliknutím zavřeš, rozměry neřešíš. Pěkné, funguje, jednoduché pro uživatele.
igracek2
Profil
Děkuju za radu. Fotky mám přizpůsobené na stejný rozměr, ale opravdu jsou některé na šířku a některé na výšku. HighSlide je super. Přesně to, co potřebuji. Vůbec mě nenapadlo, že něco takového už hotového existuje.
Medvídek
Profil *
Lightbox jsem používal do té doby než jsem zjistil, že nefunguje, pokud neni stranka kompletne nactena a otevre fotku v novym okne :(
karelm
Profil
Lighbox používám pro fotogalerii (tedy stránku s náhledy a minimem textu), zatím jsem žádný problém nezaznamenal a uživatelům se to líbí (dle ohlasů). Krom toho je vytváření nových fotogalerií (když už je jedna hotová) úžasně jednoduché. Mimochodem teď nedávno vydali novou verzi. Výtku ohledně funkčnosti od Medvídka nějak nechápu.
Taky by možná stál za vyzkoušení Slimbox .
Highslide používám pro zvětšení jen jednoho obrázku i když nabízí více možností. Je třeba jen "počeštit" některé anglické výrazy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0