Autor Zpráva
pop
Profil *
Jak docílím toho aby byl banner mimo stránku (ram) a ve všech prohlížečích mi seděl na stejném místě? Tak jak je to ted napsané by mi to skoro vyhovovalo ovšem v opeře mě banner zasahuje do rámu...Také bych chtěl zajistit to aby "rok 2008" byl stále na středu velkého rámu, a né aby byl posunut k malému banneru, prosím jak toho mám docílit?

<html>
<head>
</head>

<p align="center">
<iframe name="i" width="700" height="1087" src="ram1.htm" marginwidth="1" marginheight="0" scrolling="no" border="0" frameborder="0" align="middle" style="border: 1px solid #800000"></iframe>

<span style="position: absolute; top: middle; left: middle">
<iframe style="border:0px;" src="http://poutaky.denik.cz/hradecky.denik.cz-text5-zpravy_region.htm l" width="160" height="800" scrolling="no"></iframe>
</span>

<p align="center">
<font face="verdana" size="5">rok 2008</font>

</body>
</html>
Matty
Profil
pop
A odkaz by nebyl?
Nadan
Profil
Do toho iframeu se ti vloudila chyba. U src máš v odkaze na konci mezeru.
pop
Profil *
Odkaz neni, mam to jen nanečisto..chybu jsem nasel to je ok, ale stále to neřeší můj problém s Operou kde banner zasahuje do hlavního ramu. V IE a Mozille to sedí jak má..
Bubák
Profil
<span style="position: absolute; top: middle; left: middle">
Co to jsou za hodnoty u "top" a "left"?
Krom toho nechápu smysl pozicování SPANu, proč nepozicuješ rovnou IFRAME?
pop
Profil *
Kdyz zadam hodnoty napriklad <iframe style="position: absolute; left: 200px" name="i" width="700" height="1087" ... tak by vse slo az na to ze bych chtel mit ten velky ram stale uprostred pri jakemkoliv rozliseni a maly aby byl na nej nalepeny, a to neumim zapsat..jak by ten zdrojovy kod mel vypadat?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0